Przetestuj Škodę jak Adam Małysz

Chcesz przetestować dowolny z nowych modeli Škody? Zgłoś się do programu Škoda TestShow i umów na jazdę próbną. Jeśli zostaniesz wybrany, jak Adam Małysz weźmiesz udział w testowaniu wybranego auta przed obiektywami kamer.
Skoda
fot. Skoda Auto Polska

Aby wziąć udział w Škoda TestShow, internauci muszą zgłosić się do niego za pośrednictwem strony youtube.com/skodaautopolska. Jeśli zostaną zakwalifikowani do programu (organizatorzy wybiorą najciekawsze, najbardziej pomysłowe aplikacje), czeka ich testowanie samochodu, które będzie rejestrowane przez kamery ekipy Škody. Następnie ze zgromadzonego w ten sposób materiału powstawać będą kolejne odcinki Škoda TestShow, które zostaną później umieszczone na kanale Škody na YouTube.

Gwiazdą premierowego odcinka został Adam Małysz, który po zakończeniu pełnej sukcesów kariery skoczka narciarskiego rozpoczął przygodę z rajdami samochodowymi. Przygotowujący się do startu w Rajdzie Dakar zawodnik miał okazję poznać sportową duszę Fabii RS, a efekty przeprowadzonego przez niego testu tego modelu możesz obejrzeć na załączonym poniżej filmie.


Uruchomienie kanału YouTube Škoda Auto Polska ogłoszono na specjalnej konferencji prasowej, zorganizowanej na torze ADAC pod Berlinem. Na konferencji obecny był Adam Małysz, który wraz z zaproszonymi gośćmi świętował 110-lecie obecności marki Škoda w sportach motorowych. Jednocześnie obchodzono również dziesięciolecie pojawienia się w gamie Škody pierwszego modelu oznaczonego symbolem RS.

MH

Zobacz również:
REKLAMA