[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Przetestuj Škodę jak Adam Małysz

Chcesz przetestować dowolny z nowych modeli Škody? Zgłoś się do programu Škoda TestShow i umów na jazdę próbną. Jeśli zostaniesz wybrany, jak Adam Małysz weźmiesz udział w testowaniu wybranego auta przed obiektywami kamer.
fot. Skoda Auto Polska
Aby wziąć udział w Škoda TestShow, internauci muszą zgłosić się do niego za pośrednictwem strony youtube.com/skodaautopolska. Jeśli zostaną zakwalifikowani do programu (organizatorzy wybiorą najciekawsze, najbardziej pomysłowe aplikacje), czeka ich testowanie samochodu, które będzie rejestrowane przez kamery ekipy Škody. Następnie ze zgromadzonego w ten sposób materiału powstawać będą kolejne odcinki Škoda TestShow, które zostaną później umieszczone na kanale Škody na YouTube.

REKLAMA

Gwiazdą premierowego odcinka został Adam Małysz, który po zakończeniu pełnej sukcesów kariery skoczka narciarskiego rozpoczął przygodę z rajdami samochodowymi. Przygotowujący się do startu w Rajdzie Dakar zawodnik miał okazję poznać sportową duszę Fabii RS, a efekty przeprowadzonego przez niego testu tego modelu możesz obejrzeć na załączonym poniżej filmie.


Uruchomienie kanału YouTube Škoda Auto Polska ogłoszono na specjalnej konferencji prasowej, zorganizowanej na torze ADAC pod Berlinem. Na konferencji obecny był Adam Małysz, który wraz z zaproszonymi gośćmi świętował 110-lecie obecności marki Škoda w sportach motorowych. Jednocześnie obchodzono również dziesięciolecie pojawienia się w gamie Škody pierwszego modelu oznaczonego symbolem RS.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij