Przeszczep włosów w Turcji - dlaczego warto?

Turystyka medyczna to termin który mimo obecnej sytuacji pandemicznej staje się coraz bardziej znany. Na tle wszystkich krajów na świecie wyróżnia się Turcja a jej największe miasto Stambuł jest uznawane za stolicę światowej transplantacji włosów. Na zabiegi udają się tam mężczyźni z całego świata, w tym z Polski.

włosy, męskie fryzury shutterstock.com

Dzięki firmie Skymed taka możliwość stała się łatwiejsza niż kiedykolwiek. Więcej informacji na stronie www.skymed.org.pl. Polska firma współpracuje z jedną z najlepszych klinik w całej Turcji. Jest gwarantem jakości i konkurencyjnej ceny. Przed wylotem pacjenci dostają dokładne instrukcje i mają zapewnioną bezpłatną konsultację oraz wycenę zabiegu.

Na miejscu do dyspozycji jest polski konsultant a po powrocie do Polski opieka pozabiegowa. Klinika jako jedna z niewielu daje gwarancje na wykonany przeszczep włosów. W klinice wykonywane są 2 nowoczesne metody transplantacji. Technika FUE (Follicular Unit Extraction) oraz DHI (Direct Hair Implantation).

SkymedSkymed

W przypadku FUE mieszki włosowe są pobierane oraz umieszczane w roztworze po czym wszczepiane w nakreślone wcześniej obszary. DHI charakteryzuje bezpośrednie wszczepienie mieszków włosowych za pomocą specjalnego urządzenia choi-pen od razu po pobraniu. Pacjenci w pakiecie mają również sesję osoczem bogatopłytkowym PRP (Platelet-rich plasma).

Dzięki wsparciu tureckiego rządu który zniósł podatek VAT dla turystów z zagranicy, bardzo dobrze wykształconym i doświadczonym specjalistom z zakresu chirurgii włosów oraz tańszej sile nabywczej pakiet oferowany przez firmę Skymed jest bardzo atrakcyjny www.skymed.org.pl/cennik.

Pomimo pandemii i obostrzeń zabiegi medycyny estetycznej w Turcji cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dzieje się tak głównie z powodu jeszcze większych utrudnień w komunikacji z państwami azjatyckimi. Oprócz zabiegów transplantacji włosów Stambuł ma do zaoferowania szereg atrakcji turystycznych. Istnieje możliwość połączenia zabiegu transplantacji włosów ze zwiedzaniem. Bezpośrednie połączenia lotnicze z Polski odbywają się często i regularnie.

Zobacz również: