[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Przestań się szarpać z linką rozrusznika! - technologia instart® od Briggs&Stratton

INSTART® to innowacyjny system uruchamiania kosiarki spalinowej – bez linki rozrusznika, bez pompowania i ssania, wystarczy nacisnąć przycisk Start i silnik się uruchamia. Zawsze! To najprostsze uruchamianie kosiarki spalinowej w historii i ogromne udogodnienie dla tych osób, które miały problem z pociąganiem za linkę rozrusznika. InStart® łączy moc i wydajność silnika spalinowego z  bezproblemowym uruchamianiem elektrycznej kosiarki.

Wypróbowana technologia baterii Lithium-Ion zapewnia proste, nieprzerwane i wielokrotne uruchamianie bez potrzeby ciągłego ładowania baterii. NAŁADUJ, WSUŃ, KOŚ – jeszcze nigdy rozruch kosiarki nie był tak prosty!

REKLAMA

System INSTART® dostępny jest w silnikach Briggs&Stratton 675iS, 775iS i 875iS oraz 575iS od sezonu 2018.

Technologia INSTART® – to nowa generacja łatwego rozruchu. Łatwość koszenia za dotnięciem przycisku. Oszczędność czasu, łatwe wykonanie pracy.

– Bez pompowania paliwa

– Bez ssania

– Brak linki rozrusznika

– Natychmiastowe, łatwe uruchamianie

Ładowanie baterii 60 minut to ponad 75 rozruchów z w pełni naładowanej baterii.

Ładowanie baterii 10 minut to ponad 20 rozruchów z szybkiego ładowania.

Więcej na:

http://jakwybrackosiarke.pl/technologia-instart/

www.silnikmaznaczenie.pl

Materiał nadesłany przez producenta.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij