[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Przenośne centrum rozrywki

Jeśli marzy Ci się przenośne centrum rozrywki, które jednocześnie mogłoby stać się narzędziem pracy, zwróć uwagę na Lenovo IdeaPad Y550, eleganckiego notebooka o naprawdę dużych możliwościach.

Notebook Lenovo IdeaPad Y550 Notebook Lenovo IdeaPad Y550
"Mózgiem" tego laptopa jest 2,2-gigahercowy procesor Intel Pentium DC T4300 współpracujący z wydajną kartą graficzną nVidia GeForce GT240M z pamięcią wideo o pojemności 1GB. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się szybkim przetwarzaniem skomplikowanych animacji 3D. Atutem nowego notebooka Lenovo IdeaPad Y550 jest także pamięć operacyjna DDR3 o pojemości 4 GB oraz 500-gigabajtowy dysk twardy z systemem operacyjnym Windows 7 Home Premium.

Lenovo IdeaPad Y550 korzysta z panoramicznego 15,6-calowego ekranu o rozdzielczości 1366x768. Zapewnia bezprzewodową komunikację za pośrednictwem technologii Bluetooth oraz WiFi 802.11 b/g/n. Użytkownik może korzystać z wyjścia HDMI, trzech portów USB, czytnika kart pamięci i napędu optycznego DVD+/-RW.

Producent zadbał także o funkcje, które decydują o bezpieczeństwie użytkowania. System OneKey Rescue pozwala odzyskać system po awarii lub ataku wirusa za pomocą jednego przycisku. To szybka, łatwa i niezawodna metoda ochrony danych. Z kolei oprogramowanie VeriFace 3.5 z funkcją LiveCheck sprawia, że hasłem dostępu staje się twarz użytkownika.

System Lenovo Desktop Navigator zapewnia łatwe przełączanie między skrótami, plikami i innymi często używanymi programami za pomocą dotykowego suwaka. Lenovo OneKey Theater optymalizuje jakość obrazu i dźwięku, przełączając się z trybu normalnego do trybu filmowego za dotknięciem przycisku. Dzięki technologii Dolby Home Theater nowy model Lenovo Y550 generuje dźwięk bardzo dobrej jakości.

Cena podanej konfiguracji w salonach Komputronik oraz internetowym sklepie Komputronik.pl wynosi 2399 zł.

MH

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij