[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Przenośne centrum rozrywki

Jeśli marzy Ci się przenośne centrum rozrywki, które jednocześnie mogłoby stać się narzędziem pracy, zwróć uwagę na Lenovo IdeaPad Y550, eleganckiego notebooka o naprawdę dużych możliwościach.

Notebook Lenovo IdeaPad Y550 Notebook Lenovo IdeaPad Y550
"Mózgiem" tego laptopa jest 2,2-gigahercowy procesor Intel Pentium DC T4300 współpracujący z wydajną kartą graficzną nVidia GeForce GT240M z pamięcią wideo o pojemności 1GB. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się szybkim przetwarzaniem skomplikowanych animacji 3D. Atutem nowego notebooka Lenovo IdeaPad Y550 jest także pamięć operacyjna DDR3 o pojemości 4 GB oraz 500-gigabajtowy dysk twardy z systemem operacyjnym Windows 7 Home Premium.

Lenovo IdeaPad Y550 korzysta z panoramicznego 15,6-calowego ekranu o rozdzielczości 1366x768. Zapewnia bezprzewodową komunikację za pośrednictwem technologii Bluetooth oraz WiFi 802.11 b/g/n. Użytkownik może korzystać z wyjścia HDMI, trzech portów USB, czytnika kart pamięci i napędu optycznego DVD+/-RW.

REKLAMA

Producent zadbał także o funkcje, które decydują o bezpieczeństwie użytkowania. System OneKey Rescue pozwala odzyskać system po awarii lub ataku wirusa za pomocą jednego przycisku. To szybka, łatwa i niezawodna metoda ochrony danych. Z kolei oprogramowanie VeriFace 3.5 z funkcją LiveCheck sprawia, że hasłem dostępu staje się twarz użytkownika.

System Lenovo Desktop Navigator zapewnia łatwe przełączanie między skrótami, plikami i innymi często używanymi programami za pomocą dotykowego suwaka. Lenovo OneKey Theater optymalizuje jakość obrazu i dźwięku, przełączając się z trybu normalnego do trybu filmowego za dotknięciem przycisku. Dzięki technologii Dolby Home Theater nowy model Lenovo Y550 generuje dźwięk bardzo dobrej jakości.

Cena podanej konfiguracji w salonach Komputronik oraz internetowym sklepie Komputronik.pl wynosi 2399 zł.

MH

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij