[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Przedstawiamy nowy OMEGA Seamaster Planet Ocean "Michael Phelps"

Nowa Limitowana Edycja Master Chronometer w ofercie luksusowej szwajcarskiej firmy zegarmistrzowskiej to hołd dla osiągnięć legendy amerykańskiego pływania i przyjaciela marki OMEGA – Michaela Phelpsa.

omega phelps fot. Materiały prasowe
Najbardziej utytułowany Olimpijczyk wszechczasów, Michael Phelps, zdobył łącznie 28 olimpijskich medali, w tym 23 z najcenniejszego kruszcu.

OMEGA chcąc uczcić jego fenomenalną pływacką karierę zaprezentowała zegarek w basenowym, błękitnym odcieniu cechujący się doskonałą wodoszczelnością i na wskroś sportowym charakterem.

REKLAMA

Model Seamaster Planet Ocean „Michael Phelps” zamknięto w kopercie ze stali szlachetnej zwieńczonej obracającym się w jednym kierunku pierścieniem lunety wykonanym z polerowanej, błękitnej ceramiki [ZrO2] i pomarańczowej gumy, którą oznaczono pierwsze 15 minut skali.

Skalę nurkową oraz okrągły znacznik na godzinie 12 pokryto substancją Super-LumiNova emitującą zielone światło, a indeksy skali minutowej substancją Super-LumiNova emitującą niebieskie światło, aby zapobiec ewentualnym pomyłkom podczas nurkowania.

Efektowną tarczę z polerowanej, białej ceramiki zdobią błękitne, nakładane indeksy i pomarańczowa, arabska dwunastka. Barwione na kolor błękitny wskazówki godzinową, sekundową i wskazówki liczników pokryto białą substancją Super-LumiNova emitującą niebieskie światło, odpowiadające indeksom. Powłoka luminescencyjna wskazówki minutowej emituje światło zielone, odpowiadające okrągłemu znacznikowi na pierścieniu lunety.

Po odwróceniu zegarka naszym oczom ukaże się zakręcany dekiel koperty ze wzorem fali i grawerunkami „PLANET OCEAN”, „600 m / 2000 ft”, „LIMITED EDITION” oraz indywidualnym numerem zegarka. Po tej stronie naniesiono także logo „Michael Phelps”. Osadzone w deklu szafirowe szkło umożliwia użytkownikowi podziwianie wyjątkowego mechanizmu zegarka przy pracy.

W kopercie OMEGA Seamaster Planet Ocean Chronograph 45,5 mm „Michael Phelps” zamknięto kaliber OMEGA Co-Axial Master Chronometer 9900,  testowany i certyfikowany zgodnie z najbardziej wymagającymi rynkowymi wymaganiami ustanowionymi przez Szwajcarski Federalny Instytut Metrologii (METAS).

Zegarek wyposażono w zintegrowany, błękitny pasek z formowanej gumy z pomarańczową wyściółką i przeszyciami.

Do modelu producent dołącza 4-letnią gwarancję, kartę certyfikatu Master Chronometer oraz Certyfikat Autentyczności.

Produkcja zegarka jest limitowana do zaledwie 280 egzemplarzy, co stanowi nawiązanie do 28 medali zdobytych przez legendarnego Olimpijczyka. Nowy Planet Ocean „Michael Phelps” od OMEGA to prawdziwy kolekcjonerski okaz i godny hołd dla największego sportowca w historii dyscyplin pływackich.

mat. prasowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij