Prosto z Loca Bikes

W Prosto ciągle patrzymy w przyszłość i cenimy nowatorskie rozwiązania. Kładziemy nacisk na świadomą, lokalną produkcję. Mocno stawiamy na mobilność i swobodę, żeby zawsze być o krok do przodu. Współpraca Prosto z Loca Bikes to nasz kolejny manifest tych wartości.

Prosto z Loca Bikes Prosto z Loca Bikes

Loca to marka, która powstała z pasji i chęci, by tworzyć wyjątkowe rowery dające jeszcze więcej radości z jazdy. Każdy egzemplarz wykonywany jest na zamówienie, w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Zaprojektowany, pomalowany i złożony w Polsce, zawsze z naciskiem na nowatorskie rozwiązania techniczne i znakomity design. Trudno o lepszy argument za pozostawieniem samochodu w domu.

Rower od Prosto x Loca to brak ograniczeń. Przemyślana geometria i części najwyższej jakości zapewniają sportowe osiągi na każdym typie drogi. Dzięki paskowi kewlarowemu i biegom w piaście, nasz rower jest bezawaryjny i zawsze gotowy do jazdy. Niezmiennie oferujemy także niebanalny design. Klasyczną czerń ramy przełamaliśmy delikatnym efektem luminescencji, przenosząc dobrze znany, surowy minimalizm w przyszłość. Przemieszczaj się z nami w swoim tempie i według własnych reguł. Kiedy się spieszysz i kiedy masz czas tylko dla siebie, w sercu miasta i daleko poza nim. Zawsze bezszelestnie, ale nigdy niezauważenie.

Przy okazji współpracy z Loca Bikes, Prosto przygotowało także limitowaną kolekcję. Odzież i akcesoria z logotypami świecącymi w ciemności łączą ze sobą sportowy luz i nowoczesny, miejski styl. Dotrzyj wygodnie wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Wyróżniaj się także po zmroku, kiedy miasto oferuje więcej i zmienia rytm. Prosto x Loca - przyszłość, która dzieje się teraz. Bądź jej częścią. Po swojemu.

 

FOTO: Filip Nesterowicz

VIDEO: Janek Pietrzak

CAMERA ASSISTANT: Krystian Kielski

FOCUS PULLER: Marek Paduch

LIGHT: Piramida Film // Gaffer: Jacek Szkodziński

STUDIO: Studio Kosmos

MODEL: Anatol Modzelewski // AS Management

HAIR & MAKE-UP: Kasia Wieczorek

DESIGN/PRODUCTION: Prosto

CREATIVE DIRECTOR: Bartek Gajewski

Zobacz również:
Taśmy oporowe mogą skutecznie zastąpić cięższy sprzęt treningowy za ułamek jego ceny. Oferują przy tym większą wszechstronność. Zobacz, jak z nich umiejętnie korzystać.
ZOBACZ WIĘCEJ