[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Prezenty dla faceta: stylowe propozycje od Recman

Problem pod tytułem "Co kupić"? Nie w tym roku. Sprawdź propozycje marki Recman.

recman fot. Materiały prasowe

Obuwie Recman – od polskiego szewca

Eleganckie buty to wizytówka każdego stylowego mężczyzny. Idealnie dopełniają męską stylizację, podkreślając indywidualny styl. W ofercie marki Recman znajdują się zarówno klasyczne modele będące synonimem elegancji i stylu, jak również monki, brogsy czy penny loafers, będące ukłonem w stronę mężczyzn podążających za aktualnymi trendami. Wykonane ze skóry naturalnej przez polskiego szewca, są wyznacznikiem najwyższej jakości.

Zapoznaj się z szeroką ofertą marki Recman i znajdź swój idealny model już dziś.

Cena od 299 zł www.recman.pl

REKLAMA

recman fot. Materiały prasowe

Prawidła Recman

Każdy elegancki mężczyzna, który stawia na klasykę w modzie, musi mieć buty, które nienagannie się prezentują. Odpowiednia pielęgnacja znacznie wydłuża żywotność obuwia, dzięki czemu możemy cieszyć się nim przez długi czas.

Prawidła marki Recman wykonane z aromatycznego, naturalnego drewna cedrowego, zapewnią jego szybszą regenerację po codziennym użytkowaniu. Dostępne w stylowym opakowaniu, idealnym na prezent. Kup i zadbaj o swoje buty już dziś.

Cena - 129 zł

Produkty z kategorii: elektronika i gadżety znajdziesz w sekcji MH Zakupy: męskie gadżety do samochodu

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij