[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Prezentacja Seamaster Diver 300M “Commander’s Watch” Limited Edition

5. lipca 2017, Londyn, Wielka Brytania: Podczas specjalnego wieczoru, w ostatnią środę, w Londynie, szwajcarska marka zegarmistrzowska OMEGA z dumą zaprezentowała swój nowy zegarek nawiązujący do stopnia i insygniów Jamesa Bonda.

Model nazwany Seamaster Diver 300M “Commander’s Watch” Limited Edition odsłonili wspólnie Prezydent i Dyrektor Generalny OMEGA Raynald Aeschlimann oraz producent filmów o przygodach Bonda Michael G. Wilson. 

Aby uatrakcyjnić wydarzenie OMEGA przetransportowała gości do gmachu Tate Britain na pokładzie łodzi, po wodach Tamizy. Pełniąca rolę gospodarza wieczoru Samantha Bond zaprosiła na scenę Raynalda Aeschlimanna, który opisał nowy zegarek i dodał „James Bond to postać wielowymiarowa i intrygująca.

REKLAMA

Zafascynował nas jego związek z Królewską Marynarką Wojenną, czyli organizacją, która jest obecna także w historii marki OMEGA. Chcieliśmy złożyć hołd jego stopniowi komandorskiemu.”

Rok 2017 wyznacza trzy godne odnotowania jubileusze dla produkowanej przez Albert R. Broccoli's EON Productions i Metro-Goldwyn-Mayer Studios’ (MGM) serii filmów o Bondzie: 50. rocznicę premiery „Żyje się tylko dwa razy”, 40. rocznicę premiery „Szpieg, który mnie kochał” oraz 20. rocznicę premiery „Jutro nie umiera nigdy”. W każdym z tych filmów możemy zobaczyć Jamesa Bonda w swoim oficjalnym wojskowym mundurze.

Aby uczcić te rocznice, OMEGA stworzyła unikalny zegarek inspirowany czerwoną, białą i błękitną barwą bandery Królewskiej Marynarki Wojennej oraz insygniami komandorskimi słynnego szpiega.

Zgromadzeni goście ujrzeli nie tylko nowy OMEGA „Commander’s Watch” ale mieli także szanse podziwiać archiwalne rekwizyty i grafiki o bondowskiej tematyce.

Zegarki OMEGA to wybór Jamesa Bonda od 1995 roku, gdy Agent Jej Królewskiej Mości po raz pierwszy miał na ręku model Seamaster w filmie „GoldenEye”. Od tego czasu OMEGA towarzyszy postaci
w każdej odsłonie jej przygód.

O Zegarku:

Zamknięty w kopercie ze stali szlachetnej „Commander's Watch" nosi barwy sztandaru Królewskiej Marynarki Wojennej. Tarcza z polerowanej ceramiki jest biała, trójwymiarowe, szkieletowe wskazówki godzinowa i minutowa błękitne, a lakierowany sekundnik z przeciwwagą w formie logo 007
z pistoletem czerwony.

Przez przeszklony dekiel widać wahnik ozdobiony insygniami Komandora Królewskiej Marynarki Wojennej. Zegarek wyposażono w poliamidowy pasek NATO w pięć prążków w kolorach błękitnym, czerwonym i szarym oraz dodatkowo w metalową bransoletę.

W środku pracuje wyjątkowy kaliber OMEGA 2507. Wersja ze stali powstanie w limitowanej edycji do 7007 egzemplarzy. OMEGA przygotuje także Commander’s Watch w kopercie z 18-karatowego żółtego złota. Na rynek trafi zaledwie 7 sztuk tej luksusowej edycji.

Dowiedz się więcej o Commander’s Watch:

omegawatches.com/CommandersWatch

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij