[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Poznaj moc szczoteczek międzyzębowych CURAPROX!

Regularnie myjesz zęby, używasz płynu do płukania jamy ustnej, a podczas kontrolnych wizyt u dentysty za każdym razem musisz leczyć próchnicę bocznych zębów? By poprawić stan zdrowia jamy ustnej i jednocześnie zapobiegać kolejnym ubytkom, sięgnij po szczoteczki międzyzębowe CURAPROX CPS prime.

CURAPROX
Czy wiesz, że… myjąc zęby szczoteczką manualną docieramy jedynie do 70% powierzchni zębów, a tzw. przestrzenie międzyzębowe, pozostają nieumyte. Jeśli więc, zależy Ci na kompleksowej ochronie zębów, najlepszym rozwiązaniem będzie włączenie do rutynowej pielęgnacji szczoteczek międzyzębowych. Precyzyjnie docierają one do najmniejszych zakamarków, skutecznie usuwając osad i resztki pokarmu.

Szczoteczki międzyzębowe CURAPROX CPS prime są jednymi z najmniejszych i jednocześnie najskuteczniejszych tego typu akcesoriów na rynku. Wyróżniają się niezwykle sprężystymi, cienkimi włóknami, które dzięki tzw. „efektowi parasola”, skutecznie, ale i delikatnie oczyszczają zęby. Ich opatentowany rdzeń CURAL® jest bardzo cienki i wytrzymały, a to zapewnia szczoteczkom bezpieczeństwo użytkowania i trwałość. Szczoteczki międzyzębowe CPS prime mogą być też używane przez osoby uczulone na nikiel, gdyż nie zawierają tego metalu.

REKLAMA

Szczoteczki CPS prime dostępne są aż w 5 rozmiarach. Pamiętajmy więc, że ich wybór zawsze warto skonsultować z dentystą.

CENA ZESTAWU: 31 zł

(5 sztuk szczoteczek międzyzębowych CPS prime + 1 uchwyt UHS 409). W sprzedaży dostępna jest również wersja z wydłużonym uchwytem: UHS 541.

Więcej informacji na: www.shop.curaprox.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij