Pomysły na prezent z okazji Dnia Matki od Fitbit

Troska o zdrowie oraz potrzeba zrozumienia własnego ciała często przychodzi z wiekiem. Pandemia przypomniała nam też, że zdrowie jest bardzo ważne, dlatego coraz częściej sięgamy po rozwiązania technologiczne, które wspierają nas w dbaniu o nie. Być może jeden ze smartwatchy lub trackerów Fitbit, które pomagają monitorować kondycję, zarówno psychiczną jak i fizyczną są tym, na co w tym roku czeka niejedna mama.

Fitbit fot. materiały prasowe

Fitbit Luxe to troska o zdrowie i motywacja do działania zamknięte w smukłym trackerze. Taki prezent spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet. Umożliwia on wgląd m.in.
w analizę snu, całodobowy pomiar tętna, który pozwala monitorować kondycję serca, czy częstotliwość oddechów. Dzięki powiadomieniom o połączeniach i wiadomościach z telefonu dostępnych na nadgarstku, już żadna Mama nie przegapi kolejnego połączenia od swojego dziecka.

Fitbit Luxe, cena: 499 zł.

Ten smartwatch to wszystko czego potrzebuje Twoja Mama, by zmotywować się do aktywności. Versa 3, za sprawą czujników i rozbudowanych funkcji wesprze Ją na drodze do utrzymania dobrego zdrowia. O aktywności będą jej przypominały powiadomienia, np. o liczbie wykonanych kroków. Zaawansowane analizy snu pomogą lepiej zrozumieć sen i poprawić jego jakość. Kondycja serca pozostanie pod stałą kontrolą, dzięki całodobowemu pomiarowi tętna.

Versa 3, cena: 749 zł.

Smartwatche Fitbit Luxe i Fitbit Versa 3 oraz aplikacja Fitbit dostępne są w języku polskim.