[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Polski Eurosport świętuje 15. urodziny

Polski oddział Eurosport obchodzi swoje 15. urodziny. Z tej okazji wśród dziennikarzy stacji z 20 krajów ogłoszony został plebiscyt na Polskiego Sportowca Piętnastolecia. Jego wyniki poznamy dzisiaj wieczorem podczas uroczystej gali w Warszawie.
fot. Eurosport
Transmisje na żywo z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń sportowych, opatrzone profesjonalnym, żywiołowym komentarzem najlepszych polskich specjalistów od poszczególnych dyscyplin stały się w ciągu tych 15 lat wizytówką kanału. Dzięki nim kibice w Polsce mogli być świadkami fantastycznych sukcesów polskich sportowców na arenach międzynarodowych. Które z nich odbiły się w Europie największym echem? Który z polskich sportowców cieszył się największym uznaniem, został doceniony i zapamiętany poza granicami naszego kraju?

REKLAMA

"Wszyscy jesteśmy dumni z sukcesów naszych rodaków, to oczywiste. Każdy z nas ma też swoich ulubieńców i faworytów. My jednak chcemy sprawdzić, jak przez ostatnie 15 lat polski sport postrzegany był przez dziennikarzy z całej Europy. Który z naszych mistrzów pozostawił po sobie niezatarte wrażenia i stał się wizytówką Polski na sportowej arenie międzynarodowej?" - mówi Adam Widomski, redaktor naczelny Eurosport Polska.

W tym celu Eurosport Polska ogłosił plebiscyt na Polskiego Sportowca 15-lecia wśród dziennikarzy stacji z 20 krajów Europy. Wyniki rankingu zostaną oficjalnie ogłoszone podczas jubileuszowej gali z okazji 15-lecia Eurosportu, która odbędzie się 29 września w Warszawie. W gali wezmą udział przedstawiciele Eurosportu, zarówno polskiego oddziału, jak i centrali firmy w Paryżu, partnerzy, komentatorzy i dziennikarze, a także znane postaci ze świata polskiego sportu. Magazyn Men's Health jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Czy wyniki rankingu i decyzje dziennikarzy Eurosportu z całej Europy zaskoczą Polaków?
"Wkrótce przekonamy się, jak przez kilkanaście lat polskich sportowców odbierali nasi koledzy dziennikarze z kilkudziesięciu krajów Europy. Wyniki mogą być ciekawe, bo o zdanie zapytaliśmy komentatorów Eurosportu z najodleglejszych zakątków naszego kontynentu" - mówi redaktor naczelny Eurosport Polska.

"Czy Portugalczycy albo koledzy z Turcji słyszeli o Adamie Małyszu? Pewnie tak, ale nie wiemy, czy dla nich skoczek narciarski może być bohaterem numer 1? Tym bardziej z ogromną ciekawością oczekujemy na wyniki plebiscytu. Życzymy jednocześnie naszym sportowcom wielu sukcesów - szczególnie, że rok 2012 będzie obfitował w wielkie sportowe wydarzenia!" - dodaje Adam Widomski.

MH

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij