Podaruj swojej mamie idealny dźwięk od Jabra

Dzień Matki to idealna okazja by pokazać mamie jak bardzo ją doceniamy, a w tym roku nasze mamy potrzebują tego uczucia bardziej niż kiedykolwiek! Jak więc można okazać ukochanej mamie ile ona dla nas znaczy? Bukiet kwiatów, pudełko czekoladek czy butelka szampana nie wyrażają wyjątkowości tego święta. Oto prezent od firmy Jabra, który możesz wziąć pod uwagę szukając tego najlepszego prezentu dla Twojej mamy.

Jabra Jabra

Jabra Elite 85t – idealny dźwięk, który Cię zaskoczy

Bezprzewodowe, douszne słuchawki Jabra Elite 85t to idealny wybór da wielbicielek muzyki. Dzięki 12-milimetrowym głośnikom te prawdziwie bezprzewodowe słuchawki emitują potężny dźwięk i mocne basy, dlatego Twoja mama może cieszyć się ulubioną playlistą i jakością muzyki, która z pewnością pozytywnie ją zaskoczy. Model ten oferuje również najwyższej klasy aktywną redukcję szumów, którą można w pełni regulować dzięki funkcji Jabra Advanced ANCTM.

Słuchawki Jabra oferują także wyjątkową jakość połączeń, co sprawia, że pomimo dzielącej Was odległości oboje zanurzycie się w rozmowie, tak jakbyście siedzieli naprzeciwko siebie. Przy włączonej funkcji ANC Jabra Elite 85t działają na baterii do 5,5 godziny i do 25 godzin z kompaktowym etui ładującym, co pozwala na długie użytkowanie słuchawek bez konieczności ich ładowania. Zarówno podczas użytkowania ich do multimediów jak i rozmów telefonicznych mamy swobodę i styl.

Cena: od 899 zł