REKLAMA

Plejada gwiazd na otwarciu pierwszego sklepu stacjonarnego MODIVO

Piękna przestrzeń salonu, wyjątkowy design, wyselekcjonowane marki premium oraz spotkanie z technologią. Tak można opisać innowacyjny koncept jedynego w Polsce sklepu MODIVO, którego pierwsze urodziny oraz oficjalne otwarcie odbyło się 8 września w warszawskiej Galerii Młociny.

Modivo mat. prasowe Modivo
Wśród gości pojawiła się cała plejada gwiazd polskiego show-biznesu oraz dziennikarze i redaktorzy mody. Imprezę poprowadził Olivier Janiak, a na gości czekało wiele atrakcji, które uświetniły ten niepowtarzalny wieczór.

Na otwarciu pojawili się między innymi:

REKLAMA

Gwiazdy na otwarciu Modivomat. prasowe Modivo
Małgorzata Rozenek

Gwiazdy na otwarciu Modivomat. prasowe Modivo
Joanna Opozda i Antek Krótlikowski

Gwiazdy na otwarciu Modivomat. prasowe Modivo
Natalia Siwiec

 Modivo to pierwsza marka w Polsce, która zabiera swoich klientów do zupełnie innej, zaskakującej rzeczywistości, będącej niecodziennym spotkaniem z technologią. Salon Modivo nie przypomina znanych dotąd sklepów z odzieżą. To miejsce, w którym technologia spotyka się z modą. Podczas eventu goście mieli możliwość przetestowania zupełnie nowej formy zakupów, które są unikalnym i niezwykle wygodnym połączeniem online z offline.

Modivomat. prasowe Modivo
Komfort w Modivo

Sklep Modivo to wyjątkowe miejsce, w którym nie znajdziemy rzędów wieszaków pełnych ubrań i nie będziemy musieli szukać odpowiedniego rozmiaru wśród sterty produktów. Klienci coraz częściej poszukują wygodnych rozwiązań zakupowych, a takich w Modivo nie brakuje. Wśród nich m.in. wymiana rozmiaru konkretnego produktu bez konieczności opuszczania przymierzalni. Ponadto dostęp do wyselekcjonowanych produktów od niemal 250 marek premium. Doświadczenia zakupowe klienta w sklepie Modivo wchodzą na wyższy poziom i są dowodem na to, że moda wraz z technologią tworzą duet idealny.

Zobacz, jak wygodne jest modivo.pl

Modivomat. prasowe Modivo
Sklep Modivo

Modivomat. prasowe Modivo
Przymierzalnia w Modivo

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA