REKLAMA

Plecak ZEW x Łukasz Supergan x BLAHOL – Wejdź na ścieżkę przygody!

Marka ZEW wprowadza na rynek dwa modele uniwersalnych plecaków – ZEW CITY WALK i ZEW CITY FLY. To wyjątkowy projekt stworzony w kooperacji z podróżnikiem Łukaszem Superganem i polską manufakturą BLAHOL. Plecaki ZEW to połączenie funkcjonalności plecaka miejskiego z komfortem plecaków podróżnych i wyznacznik nowej jakości na rynku. Wyróżnia je dopracowanie projektu, wysoka jakość materiałów, staranność wykonania i dbałość o nawet najmniejszy detal.

Plecak ZEW mat. prasowe ZEW
Ekipa ZEW zdecydowała się stworzyć plecak idealny, który będzie inwestycją na lata – zarówno dla królów miejskiej dżungli, jak i doświadczonych traperów. Żeby zrealizować te ambicje w kooperacji z podróżnikiem Łukaszem Superganem i lokalną manufakturą BLAHOL zaprojektowano i wyprodukowano ręcznie w Polsce dwa modele, w dwóch pojemnościach: ZEW CITY WALK 30L oraz ZEW CITY FLY 18L.

Plecak ZEW wyróżnia wysoka jakość, minimalistyczny styl oraz precyzja wykonania. Materiał, z którego uszyte są plecaki ZEW – CORDURA® Classic Coated 560 dtex wytrzyma nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, automatyczne klamry magnetyczne Fidlock® zapewnią łatwy dostęp do komory głównej a przemyślana budowa, wygodne pasy i szelki gwarantują swobodę ruchów, nawet przy większym obciążeniu.

REKLAMA

Plecaki ZEW dostępne są w sklepie online na poczujzew.pl. Ceny modeli: ZEW CITY FLY 18L 495zł, ZEW CITY WALK 30L 585 zł. Więcej informacji: https://www.poczujzew.pl/historia-plecakow-zew/

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA