[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Płaski lifestyle – nowe MacBooki Air

Kilka dni po światowej premierze nowych laptopów MacBook Air, te supercienkie, aluminiowe komputery przenośne można już kupić w salonach Komputronik lub internetowym sklepie Komputronik.pl.
W ofercie pojawiły się modele z 11,6- i 13,3-calowym ekranem.
Modele o przekątnej 11,6 oraz 13,3 cala mierzą zaledwie 17 mm grubości. Wyposażone zostały w pamięć flash zdolną do przechowywania 64 lub 128 GB danych, a także pamięć DDR3 o pojemności 2 GB. Najnowsze laptopy MacBook Air wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem, przez co - podobnie jak inne produkty marki Apple - wyznaczają trendy w segmencie nowoczesnych technologii.

Nowy MacBook Air o przekątnej ekranu 11,6 cala z podświetleniem LED pracuje w rozdzielczości 1366x768 pikseli. Użytkownik może być pewien, że wyświetlane obrazy będą płynne i dobrej jakości dzięki procesorowi graficznemu Nvidia GeForce 320M z 256 MB pamięci GDDR3. Model wyposażony został w procesor Intel Core 2 Duo taktowany zegarem o częstotliwości 1,4 GHz. Bateria powinna wystarczyć na około 5 godzin pracy przy wykorzystaniu modułu WiFi.

REKLAMA

Z kolei 13,3-calowy MacBook Air pracuje przy wykorzystaniu procesora Intel Core 2 Duo 1,86 GHz lub 2,13 GHz. Ekran zapewnia rozdzielczość rzędu 1440 x 900 pikseli. Praca na baterii potrwa w przypadku tego modelu nawet do 7 godzin.

Użytkownicy jednego z najcieńszych notebooków na świecie docenią pełnowymiarową klawiaturę i multidotykowy touchpad. Przydatne okażą się ponadto dwa porty USB 2.0, mini-DisplayPort, kamera internetowa FaceTime, głośniki stereo, a także łączność WiFi 802.11n i Bluetooth 2.1+EDR. Jeśli użytkownik będzie potrzebować takich złącz, jak DVI, VGA i HDMI, może z nich skorzystać po włożeniu odpowiedniej przejściówki w mini-DisplayPort (nie jest oferowana wraz ze standardową konfiguracją).

Komputronik SA oferuje notebooki MacBook Air z preinstalowanym systemem operacyjnym Mac OS X Snow Leopard. Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta. Ceny poszczególnych modeli wynoszą od 4 899 zł do 7 390 zł - zależnie od wielkości ekranu, procesora i pamięci flash.

MH

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij