[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Pierwszy telewizor z Androidem

Szwedzki producent telewizorów o wdzięcznej nazwie People of Lava zaprezentował pierwszy na świecie, jak twierdzi on sam, telewizor z systemem operacyjnym Android.
Pierwszy telewizor z systemem Android Pierwszy telewizor z systemem Android
Topowy, 55-calowy model kosztuje 40 tysięcy szwedzkich koron, czyli około 5800 dolarów. Telewizor oferowany jest z Androidem w wersji 1.5 oraz widgetami Google Chrome, Facebooka, YouTube'a i Google Maps.


Korzystający z urządzenia mają także dostęp do 20 aplikacji w sklepie Android Market (oferta ta wkrótce zostanie poszerzona do ponad 1000 tytułów).

REKLAMA

55-calowy telewizor LED Full HD o rozdzielczości 1920x1080 punktów zaopatrzono w tuner pozwalający na odbiór sygnałów PAL/SECAM, DVB-T, MPEG4 oraz H.264 HD.

Z telewizorem z linii Scandinavia oferowana jest bezprzewodowa klawiatura, możliwe jest także podłączanie urządzeń peryferyjnych poprzez port USB. 

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij