Pierwsze Urodziny Domu Whisky z Glenfiddichem

14 lutego 2019 roku odbyły się 1. urodziny Domu Whisky przy Nowym Świecie w Warszawie. O znakomite nastroje gości zadbała marka Glenfiddich. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób.

Whisky

To już rok, jak Dom Whisky otworzył swoją kolejną filię, tym razem na Nowym Świecie w Warszawie. Huczne świętowanie tej rocznicy odbyło się w Walentynki, z wieloma atrakcjami przygotowanymi przez Dom Whisky oraz markę Glenfiddich – partnera wydarzenia. Imprezę poprowadził Filip Chajzer.

Oprócz muzyki na żywo, w wykonaniu Tria Jazzowego, na zaproszonych czekały wyśmienite koktajle na bazie Glenfiddicha 12 YO oraz wspaniały tort przygotowany również na bazie tego trunku.

Jednak gwiazdą tego wyjątkowego wieczoru był Glenfiddich 50 YO. O godzinie 22:00 odbyła się  licytacja tej limitowanej edycji.

Whisky

Dodatkowo, specjalnie na urodziny Domu Whisky, artyści: Katarzyna Bogucka, Patryk Mogielnicki, Kinga Offert-Ploszaj oraz Anna Glik, przygotowali unikalne prace, pod hasłem: „Przemijanie czasu”. Wszystkie plakaty można było oglądać podczas wydarzenia, a osoba, która stała się szczęśliwym nabywcą 50-letniego Glenfiddicha, otrzymała w prezencie jeden, wybrany przez siebie plakat.

Na imprezie urodzinowej Domu Whisky pojawili się przede wszystkim wielbiciele whisky, a wśród nich ludzie biznesu, kultury, dziennikarze i influencerzy. Wszyscy świetnie się bawili do późnych godzin wieczornych.

REKLAMA