Philips SensoTouch 3D - gładko i bez podrażnień

Firma Philips wprowadza na rynek nową, supernowoczesną golarkę elektryczną - SensoTouch 3D. Jak zapewnia producent nowa maszynka ma umożliwić jeszcze dokładniejsze golenie, chroniąc jednocześniej twarz przed podrażnieniami.
Golarka Philips SensoTouch 3D

Nowy model golarki firmy Philips powstał w odpowiedzi na potrzeby konsumentów, z których wynika, że mężczyźni przykładają ogromną wagę zarówno do samego procesu, jak i efektu golenia, oczekując nie tylko dokładności, ale również komfortu użytkowania, czyli doskonale gładkiej skóry przy minimalnym uczuciu podrażnienia.

REKLAMA

Zastosowany w urządzeniu element GyroFlex 3D (trzy niezależne ruchome głowice golące) umożliwia golarce idealne dopasowanie się do indywidualnych konturów twarzy. Technologia GyroFlex pozwala maksymalnie ograniczyć siłę nacisku podczas golenia, zapewniając dokładny efekt golenia przy minimalnym podrażnieniu skóry.

UltraTrack to nowa, innowacyjna głowica goląca, umożliwiająca szybkie, bardzo dokładne i delikatne dla skóry usuwanie zarostu. System tnący głowicy posiada trzy rodzaje ostrzy błyskawicznie usuwających każdy włosek: rowki ścinające normalne włoski, szczeliny do golenia dłuższych lub leżących włosków oraz otwory chwytające nawet najkrótszy zarost.

Aquatec to specjalna wbudowana uszczelka, która daje użytkownikowi możliwość wyboru między wygodnym goleniem na sucho a odświeżającym goleniem na mokro z użyciem pianki lub żelu.

Cena urządzenia to 1800 zł.

MH

Zobacz również:
Pandemia koronawirusa pokazała nam, że o formę można zadbać także w domu. Ale czy będzie to równie efektywne, co trening na siłowni? O zalety obu rozwiązań zapytaliśmy eksperta.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA