[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Philips SensoTouch 3D - gładko i bez podrażnień

Firma Philips wprowadza na rynek nową, supernowoczesną golarkę elektryczną - SensoTouch 3D. Jak zapewnia producent nowa maszynka ma umożliwić jeszcze dokładniejsze golenie, chroniąc jednocześniej twarz przed podrażnieniami.
Golarka Philips SensoTouch 3D
Nowy model golarki firmy Philips powstał w odpowiedzi na potrzeby konsumentów, z których wynika, że mężczyźni przykładają ogromną wagę zarówno do samego procesu, jak i efektu golenia, oczekując nie tylko dokładności, ale również komfortu użytkowania, czyli doskonale gładkiej skóry przy minimalnym uczuciu podrażnienia.

REKLAMA

Zastosowany w urządzeniu element GyroFlex 3D (trzy niezależne ruchome głowice golące) umożliwia golarce idealne dopasowanie się do indywidualnych konturów twarzy. Technologia GyroFlex pozwala maksymalnie ograniczyć siłę nacisku podczas golenia, zapewniając dokładny efekt golenia przy minimalnym podrażnieniu skóry.

UltraTrack to nowa, innowacyjna głowica goląca, umożliwiająca szybkie, bardzo dokładne i delikatne dla skóry usuwanie zarostu. System tnący głowicy posiada trzy rodzaje ostrzy błyskawicznie usuwających każdy włosek: rowki ścinające normalne włoski, szczeliny do golenia dłuższych lub leżących włosków oraz otwory chwytające nawet najkrótszy zarost.

Aquatec to specjalna wbudowana uszczelka, która daje użytkownikowi możliwość wyboru między wygodnym goleniem na sucho a odświeżającym goleniem na mokro z użyciem pianki lub żelu.

Cena urządzenia to 1800 zł.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij