Philips Fidelio L3 – przestrzenny dźwięk w eleganckiej formie

Philips Fidelio L3 to bezprzewodowe słuchawki nauszne stworzone dla osób, które cenią brzmienie w bezkompromisowej jakości oraz stylowy wygląd.

Philips Fidelio L3 fot. materiały prasowe Philips

Słuchawki Philips Fidelio L3 oferują czysty i przestrzenny dźwięk stereo będący wyróżnikiem wszystkich urządzeń z serii Fidelio. Dlatego właśnie są one tak popularne wśród audiofilów oraz twórców muzycznych. Bogate i idealnie odwzorowane brzmienie uzupełnia przemyślana konstrukcja oraz wysoki komfort noszenia. Łatwość obsługi gwarantuje sterowanie dotykowe z opcją przeciągnięcia, stuknięcia i naciśnięcia, a w pełni zintegrowany Asystent Google i Alexa oraz funkcja Push-to-talk pozwalają na obsługę głosową. Dodatkowo po zdjęciu słuchawek muzyka wyłącza się automatycznie.

Philips Fidelio L3 oferują doskonałą izolację pasywną dzięki zastosowaniu wysokiej jakości pianki z pamięcią kształtu i miękkiej skóry powlekającej nauszniki. Wyróżnikiem tego modelu jest czteromikrofonowy system aktywnej redukcji hałasu Hybrid ANC, który pozwala na uzyskanie maksymalnego poziomu redukcji szumów bez wpływu na barwę odtwarzanej muzyki. Słuchawki wspierają również funkcję Google Fast Pair, która umożliwia ich sparowanie z urządzeniem z systemem Android za pomocą jednego przycisku.

Philips Fidelio L3fot. materiały prasowe Philips

Philips Fidelio L3 oferują doskonały czas pracy na baterii – 38 godzin odsłuchu oraz 32 godziny odtwarzania z włączoną aktywną redukcją hałasu (ANC) – a także bardzo szybkie ładowanie poprzez dołączony przewód USB-C. Już 15 minut ładowana wystarcza na dodatkowe sześć godzin pracy.

Słuchawki docenią mężczyźni, którzy lubią stylowe wzornictwo z najwyższej półki. Philips Fidelio L3 to minimalistyczny design i materiały z najwyższej półki, takie jak pozyskana z odpowiedzialnych źródeł skóra Muirhead powlekająca pałąk. Nagroda Red Dot Design Award przyznana słuchawkom potwierdza, że obok tego modelu nie da się przejść obojętnie.

www.philips.com/sound