[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Peru-Boliwia-Argentyna: pustynne wyzwanie

Podobno pustynię upiększa to, że gdzieś w sobie kryje studnię.  Być może to właśnie ta świadomość przyciąga na nią poszukiwaczy ekstremalnych wrażeń?  I być może to dzięki temu Thierry Sabine, nazywany ojcem Rajdu Dakar, gubiąc się na niej gdzieś w Libii stwierdził, że miejsce to jest idealne do naprawdę szybkiej jazdy?

6. stycznia br.  Rajd Dakar wystartował już po raz 40. Nazywany początkowo rajdem Paryż-Dakar, ze względu na wielokrotne obieranie stolicy Francji za punkt startu, gromadzi zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, chcących zmierzyć się z piaskami pustyni. Od początku jego istnienia zawodnicy ścigali się w dwóch klasach: samochody oraz motocykle. Obecnie ilość klas rozszerzono o ciężarówki (od 1980 r.) oraz quady (od 2009 r.).

Na Dakar Rally nie mogło zabraknąć marki Vostok Europe - zegarków dedykowanych miłośnikom dreszczyku emocji. Nosi  je na swoim nadgarstku Benediktas Vanagas: najlepszy litewski kierowca rajdowy i jednocześnie twarz marki VE,  który na pokładzie Toyoty Hilux, w Teamie GENERAL FINANCING TEAM PITLANE jest wraz polskim pilotem, Sebastianem Rozwadowskim.

REKLAMA

Zegarki pochodzą z limitowanej czarnej, oraz białej edycji. Wysoka wodoszczelność (do 200 m), wskazówki i indeksy pokryte warstwą SuperLuminova, wskazanie chronografu, to tylko niektóre z udogodnień, które umożliwią odczytanie czasu w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Zegarki dostępne na www.poljot.com.pl

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij