Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Perfumy Shiseido Zen For Men White Heat Edition rozdane prenumeratorom!

Prenumerata Men's Health to nie tylko możliwość kupienia aż 12 numerów MH w cenie 10, czyli z 20-procentową zniżką. To także szansa na otrzymanie atrakcyjnego prezentu - czekają one na tych Czytelników, którzy po ukazaniu się kolejnego numeru jako pierwsi wykupią prenumeratę na cały rok*.

Wraz z majowym numerem MH na 5 nowych prenumeratorów czekały flakony perfum Shiseido Zen For Men White Heat Edition. Ten uniwersalny i nowoczesny zapach to prawdziwa eksplozja energii i radości życia. To ciekawe połączenie lodowej świeżości z akordem absyntu. Kształt butelki ma przypominać japońskie pokoje herbaciane, które używają światła do kreowania trójwymiarowej przestrzeni. Cena za 50 ml – 227 złotych.   

Oto Czytelnicy Men's Health, którzy wykazali się najszybszym refleksem i oprócz niższej ceny dla prenumeratorów dostali również prezent:

  • Mateusz Włodarczyk, Warszawa
  • Michał Uryga, Pyskowice
  • Michał Szarpak, Radom
  • Paweł Cichoń, Tarnów
  • Jerzy Jastrzębski, Wrocław

Upominki zostaną wysłane pocztą przez redakcję MH.

Wciąż zastanawiasz się, czy warto wykupić prenumeratę Men's Health? Może w podjęciu decyzji pomoże Ci informacja, że od dnia ukazania się czerwcowego numeru MH na 20 nowych prenumeratorów czekać będą idealne do każdego typu sportu koszulki Under Armour Reverb Logo T-shirt, które dzięki najnowszej technologii Antiodor zapewniają komfort nawet po długotrwałym wysiłku. Nie zwlekaj, bo liczy się data dokonania wpłaty!

Powodzenia!

Zamów prenumeratę MH teraz!

* promocja nie dotyczy zamówień prenumeraty w wersji elektronicznej w serwisie e-kiosk.pl oraz w wersji na iPady w sklepie App Store

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij