[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Perfumy Recman: idealne męskie zapachy na prezent

Perfumy Recman to współczesne i zmysłowe zapachy dla wyjątkowego mężczyzny, zamknięte w ekskluzywnych flakonach.

recman fot. Materiały prasowe

Zapach Black by Recman to świeża, czysta, jedyna w swoim rodzaju kompozycja, którą otwierają owocowe nuty jabłka i orzeźwiających cytrusów, wzbogacona kwiecistymi akordami goździka i szlachetnej róży, o magnetycznej bazie aromatów ambry i delikatnej wanilii. Idealny prezent dla odważnego i eleganckiego mężczyzny.

Recman Challenger to świeży i fascynujący zapach, wyróżniający się nutą egzotycznej cytryny w zestawieniu z jedwabną lawendą, przechodzącą subtelnie w aromat kwiatu pomarańczy, kończącej się głębią cedru oraz ambry. Kompozycja idealna dla młodego i nowoczesnego mężczyzny, która staje się magnesem dla kobiet.

Cena – 119 zł 

www.recman.pl

 

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij