Otwarcie sklepu MARC O'POLO MEN!

W grudniu 2011 r. MARC O'POLO otworzyło pierwszy damski sklep w Polsce. Dziś, niespełna siedem lat później, z dziesięcioma sklepami i dwoma outletami w całym kraju, marka powraca do Galerii Mokotów, gdzie otworzyła salon MARC O'POLO MEN!

Producent
Otwarcie sklepu MARC O'POLO MEN w Galerii Mokotów
Oficjalne otwarcie salonu miało miejsce 14 września 2018 r. Wśród zaproszonych gości byli reprezentanci prasy, blogerzy oraz influencerzy. Sklep MARC O'POLO MEN to 70 m² butikowej przestrzeni, która została zaprojektowana tak, aby sprawiać wrażenie komfortowej. Możemy tu nie tylko kupić ubrania, ale także napić się świeżej kawy. Wśród dostępnych w salonie linii są: MARC O'POLO Casual, MARC O'POLO Shoes oraz MARC O'POLO Accessories. Sklep zlokalizowany jest w osławionej The Designer Gallery w Galerii Mokotów, która znana jest z szerokiego wyboru marek premium oraz jest licznie odwiedzana przez aktorów, polityków i celebrytów.

REKLAMA

MARC O'POLO dedykowane jest osobom, które cenią jakość, design i naturalne materiały tak charakterystyczne dla tej niemieckiej marki modowej z korzeniami w Szwecji. Od 1967 roku marka opowiada o liberalnym, spokojnym podejściu do życia i pozostaniu wiernym sobie we wszystkim, co robisz.

Zobacz również:
Z nową wersją modelu Grit X marki Polar spędziłem do tej pory 1152 godziny (z czego niemal 50 godzin stanowiły treningi biegowe, sesje na rowerze, czas w siłowni i bokserskim klubie), a mimo to wciąż nie potrafię powiedzieć o nim wszystkiego. Ta aż trudna do ogarnięcia wszechstronność jest jego największą zaletą. O wszystkich odrobinę mniej istotnych opowiem poniżej.
ZOBACZ WIĘCEJ

REKLAMA

REKLAMA