Omega i Alinghi łączą siły!

Raynald Aeschlimann, Prezydent i Dyrektor Generalny Omegi tłumaczy: „Nowy zegarek to wynik współpracy dwóch wspaniałych szwajcarskich marek podzielających pasje do innowacji i do żeglarstwa. Aby dorównać projektowi wspaniałej łodzi Alinghi, wykorzystaliśmy naprawdę imponujące technologie. Sięgnęliśmy po nasze najlepsze materiały i bardzo oryginalne wzornictwo.”

Ernesto Bertarelli, Założyciel i Prezydent Alinghi, mówi: „Bliska współpraca z Omegą nad tym cudownym, nowym zegarkiem była prawdziwą przyjemnością. Od zawsze wiedzieliśmy, że ta firma zegarmistrzowska ma olbrzymie doświadczenie w chronometrażu sportowym i wielką pasję do żeglarstwa. Wspólna praca nad projektem była czymś szczególnym, a jej rezultat jest wyśmienity. To doskonały początek naszego partnerstwa i realna obietnica kolejnych sukcesów w przyszłości.”

REKLAMA

Omega i Alinghi rozpoczęły współpracę w 2019 roku i już w czerwcu tego roku mogły cieszyć się z mistrzostwa w klasie GC32. Wrzesień przyniósł puchar D35, a w listopadzie nadszedł kolejny triumf w zawodach GC32.

REKLAMA