Odpłyń w biegu z Reebok Floatride!

Reebok FLOATRIDE to prawdziwa rewolucja w kategorii butów biegowych na długie dystanse! Przełomowe obuwie z innowacyjną technologią podeszwy FLOATRIDE, która zapewnia idealną amortyzację oraz sprężystość, a jej regularna struktura komórkowa sprawia, że podczas biegu można niemal… odpłynąć! I to niezależnie od nawierzchni, po której się biegnie.

Reebok buty fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Reebok FLOATRIDE to innowacyjne buty do biegania, które oferują optymalne połączenie amortyzacji i sprężystości oraz zapewniają poczucie komfortu niezależnie od rodzaju nawierzchni.

Asfalt, żwir czy chodnik - Reebok FLOATRIDE sprawdzą się na każdej, nawet najbardziej wymagającej trasie. Bezszwowa, niska cholewka ULTRA KNIT z wbudowanymi strefami gwarantuje pełne wparcie, przewiewność, idealne dopasowanie i elastyczność podczas biegu, a przy tym świetnie się prezentuje.

"Reebok FLOATRIDE to jedyne w swoim rodzaju, rewolucyjne buty biegowe. Zastosowana na podeszwie pianka FLOATRIDE sprawia, że but jest lekki, a przez to uniwersalny - świetnie sprawdzi się zarówno na startach, jak i na treningach. Dodatkowo Reebok FLOATRIDE doskonale amortyzują i są dynamiczne. Sprężysta pianka idealnie oddaje energię, która pochodzi z uderzenia stopą o podłoże, ułatwiając pokonywanie kolejnych kilometrów. Dzięki zastosowaniu bezszwowej cholewki ULTRA KNIT buty bardzo łatwo się wkłada, a stopy nie są narażone na otarcia" - mówi Ania Łapińska, ambasadorka marki Reebok, zwyciężczyni wielu biegów długodystansowych, zawodniczka KS Warszawianka, z czasem maratonu 2h 40 min.

Reebok FLOATRIDE dostępne są w wersji damskiej i męskiej. Obuwie można nabyć stacjonarnie tylko w Sklepach dla Biegaczy - Runnersclub.pl oraz online www.runnersclub.pl.

Cena: 649 zł

mat. prasowe

Zobacz również:
Mało jest ćwiczeń, które jednocześnie zadbają o siłę i mobilność Twojego ciała. A na tej krótkiej liście pompka hinduska jest na samym szczycie.  
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA