REKLAMA

OMEGA uruchamia sklep internetowy w Polsce

Marka OMEGA oficjalnie uruchamia swój nowy sklep internetowy. Po raz pierwszy w Polsce legendarne kolekcje marki, w tym Speedmaster, Seamaster, Constellation i De Ville, będzie można kupić bezpośrednio poprzez stronę internetową firmy.

Producent
W ostatnich latach uruchomienie e-sklepu OMEGI okazało się wielkim sukcesem w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii - pierwszych dwóch rynkach objętych tą platformą zakupową. Od teraz te same znakomite usługi i zróżnicowany wybór czasomierzy będą oferowane także klientom innych krajów Europy, w tym Polski, czyniąc markę OMEGA bardziej dostępną niż kiedykolwiek wcześniej.

REKLAMA

Raynald Aeschlimann, Prezydent i Dyrektor Generalny OMEGI podekscytowany zaletami nowych możliwości zakupowych dla marki i dla jej klientów, powiedział: „Sercem ewolucji naszego e-commerce jest klient. Pragniemy umożliwić mu dostęp do naszych zegarków i akcesoriów w komforcie własnego domu i z każdego miejsca w kraju zamieszkania. Stworzyliśmy wspaniałe narzędzia zgodne z naszymi wyjątkowymi standardami obsługi klienta, umożliwiające łatwy kontakt z naszymi pracownikami i proces zakupów przebiegający w atmosferze pełnego zaufania.”

Oprócz sprzedaży online marka OMEGA będzie dalej rozwijać swoją globalną sieć butików stacjonarnych, które nadal będą stanowić kluczową część doświadczeń zakupowych. Rozwój w dziedzinie e-commerce OMEGA postrzega jako dodatkową okazję, aby spełnić oczekiwania swoich klientów.

Link do platformy zakupowej OMEGI: https://www.omegawatches.com/shopnow 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA