REKLAMA

OMEGA prezentuje zestaw z limitowanej edycji Agenta 007

Najnowsza limitowana edycja OMEGI Seamaster Diver 300M szybko okazała się prawdziwym przebojem wśród fanów serii 007 i kolekcjonerów zegarków na świecie. Dziś, pragnąc jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania, marka przedstawia specjalny, kolekcjonerski zestaw Seamaster Diver 300M James Bond Limited Edition. OMEGA przygotowała zaledwie 257 takich zestawów, składających się z dwóch unikalnych zegarków umieszczonych w walizce Globe-Trotter™ i wyposażonych w dodatkowe czarno-szare paski typu NATO.

Omega James Bond mat prasowe Omega

Pierwszy model zamknięto w kopercie ze stali szlachetnej na czarnym, gumowym pasku. Na boku koperty umieszczono tabliczkę z 18-karatowego żółtego złota z wygrawerowanym numerem limitowanej edycji. Bezel zegarka powstał z czarnej ceramiki i zdobi go biała, emaliowana skala nurkowa.

Kopertę drugiego modelu stworzono z 18-karatowego żółtego złota. Wyposażono go w pasek z czarnej gumy ze sprzączką z 18-karatowego żółtego złota. W tej wersji tabliczka z numerem limitowanej edycji powstała z 18-karatowego białego złota, a ceramiczny bezel w kolorze czarnym wieńczy skala nurkowa wykonana w technologii OMEGA Ceragold™.

Oba zegarki posiadają spiralnie szczotkowane, czarne, ceramiczne tarcze ze specjalną, czarną powłoką PVD i bardzo charakterystycznym wykończeniem: laserowo grawerowanym wzorem bębenka pistoletu. W warstwie luminescencyjnej powłoki Super-LumiNova oznaczenia godziny 10. ukryto liczbę 50 – to szczególne nawiązanie do 50. rocznicy premiery filmu W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości (1969).

Omega James Bondmat prasowe Omega

Zegarki wyróżniają się także wskazówkami i indeksami z 18-karatowego żółtego złota oraz specjalnym oznaczeniem godziny 12., inspirowanym herbem rodzinnym Bond. Znak rodowy agenta 007 został także naniesiony w formie złoto-czarnego nadruku na szafirowe szkło zatopione w deklu każdego czasomierza kolekcji.

Obok ponadprzeciętnej precyzji gwarantowanej przez kaliber Master Chronometer 8806/8807 użytkownicy zegarków otrzymają dodatkowo bransoletę ze stali szlachetnej oraz pakiet pasków NATO ze sprzączkami z materiałów odpowiadających kopertom obu modeli.

James Bond nosi zegarki OMEGA na ręku w każdej ekranizacji swoich przygód począwszy od GoldenEye w 1995 roku. Marka jest dumna, że od niemal ćwierćwiecza wyposaża superszpiega w niezawodny ekwipunek podczas jego najbardziej wymagających misji.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA