OMEGA gratuluje Emirates Team New Zealand zwycięzcy 36. Regat o Puchar Ameryki.

Reprezentacja Kiwi pokonała występującą w roli Challengera załogę Record Luna Rossa w regatach rozgrywanych do siedmiu zwycięstw. Zacięta walka na wodach portu Waitemata w Auckland zakończyła się wynikiem 7 do 3. Zwycięstwo Emirates Team New Zealand w 2021 roku, to czwarty triumf tego zespołu w Pucharze Ameryki.

Emirates Team New Zealand Emirates Team New Zealand

Dotąd zwyciężali rywalizację o „Stary dzbanek” trzykrotnie, w 1995, w 2000 i w 2017 roku. Wygrana to także ważne wydarzenie w bogatej historii OMEGI w świecie żeglarstwa. Marka z dumą wspiera zespół Emirates Team New Zealand od 1995 roku oraz służyła jako Oficjalny Chronometrażysta tegorocznych zawodów w Auckland.

Wcześniej OMEGA dwukrotnie pełniła tę kluczową rolę podczas słynnych regat w 2000 i 2003 roku. Luty 2021 Unikalną charakterystyką 36. odsłony pojedynku był kształt biorących w nim łodzi. Wyposażone w hydroskrzydła w kształcie litery T montowane do obu burt, sztywny, dwupłatowy grot z półlistwami oraz pozbawione kila, zaawansowane technologicznie jednokadłubowe jednostki AC75 dosłownie latają po wodzie!

Zwycięzcy tegorocznych regat - Emirates Team New Zealand, oczywiście będą mieli prawo bronić swojego tytułu, gdy tylko wielki pojedynek na falach zostanie zorganizowany ponownie.

WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

Kolejna legenda od marki Montblanc : Legend Red Eau de Parfum

Z okazji 10 rocznicy powstania legendarnego zapachu – ikony -  Montblanc Legend Eau de Toilette, marka Montblanc przedstawia nową propozycję dla Panów, tym razem w śmiałej czerwieni – Montblanc Legend Red Eau de Parfum.

PROMOCJE

60-lecie Jamesa Bonda: OMEGA i Daniel Craig świętowali wspólnie w Londynie

Szwajcarska firma zegarmistrzowska OMEGA była gospodarzem odświętnego wieczoru w Londynie z okazji 60-lecia filmowej premiery Jamesa Bonda. Gościem honorowym wydarzenia był Daniel Craig.

PROMOCJE

Black Friday w DR SMILE

Proste zęby i piękny uśmiech za cenę długiego, uciążliwego i kosztownego leczenia? Tak już było. Cyfrowa rewolucja nie ominęła nawet ortodoncji, a w Polsce zmieniło się wszystko, odkąd na rynku obecny jest DR SMILE.

PROMOCJE

Certina została oficjalnym partnerem Pucharu Świata FIS w narciarstwie biegowym

Certina z radością i dumą ogłasza ponowne zaangażowanie w biegi narciarskie: Wraz z rozpoczęciem nadchodzącego sezonu szwajcarski producent zegarków obejmie na 4 lata rolę oficjalnego partnera w zakresie pomiaru czasu podczas Pucharu Świata FIS w narciarstwie biegowym. Otwarcie sezonu zawodów narciarskich najwyższej klasy odbędzie się 25 listopada 2022 roku w miejscowości Ruka w Finlandii. To pierwszy etap całej serii weekendów poświęconych wyścigom, w których rywalizować będą ze sobą zespoły damskie, męskie i mieszane – i w których Certina zapewni niezawodną precyzję!