REKLAMA

OLIMP na FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019

Uznani sportowcy z OLIMP TEAM, min. Akop i Sylwia Szostak, Kasia Dziurska i Emil Gankowski, pokazy Str8 Workoutu, nowa kolekcja odzieży sportowej, nowe produkty z limitowanej kolekcji Dragon Ball-Z – to wszystko i jeszcze więcej można było spotkać na stoisku OLIMP SPORT NUTRITION w trakcie Targów FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019, największych targów branży fitness w środkowo-wschodniej Europie.

Na ponad 200 m2 powierzchni, na odwiedzających stoisko OLIMP SPORT NUTRITION czekało wiele atrakcji. Stoisko OLIMP SPORT NUTRITION było jednym z największych w trakcie tegorocznych targów. Znajdziecie nas w Hali nr 1, stoisko nr 43.

Oprócz sportowców z OLIMP TEAMU, na stoisku OSN, pojawili się zaproszeni goście – sportowcy wyczynowi oraz dietetycy sportowi, m.in.:

REKLAMA
 • Aleksandra Mierzejewska, mistrzyni Europy w kategorii +90 w podnoszeniu ciężarów,
 • Emilia Ankiewicz, płotkarka 400 m, olimpijka z Rio de Janeiro 2016,
 • Adam Sułowski, polski zawodnik startujący w kategorii potrójnego Iron Mana,
 • Urszula Somow, dietetyk sportowy drużyn sportowych i sportowców indywidualnych.

Tegoroczne targi FIWE były wyjątkową okazją do spotkania AMBASADORÓW OLIMP TEAM. W trakcie spotkania każdy odwiedzający miał okazję nie tylko zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, ale także porozmawiać i wymienić się doświadczeniami.

Targi FIWE FITNESS TRADE SHOW to również przedpremiera nowej, limitowanej kolekcji Dragon Ball-Z, która do sprzedaży online trafi 18 września 2019 roku. W wyjątkowych opakowaniach, klienci będą mogli kupić trzy bestsellerowe produkty:

1. BCAA Xplode Powder Dragon Ball Z

BCAA Xplode Powder to aminokwasy BCAA o smaku mrożonej herbaty brzoskwiniowej od Olimp Sport Nutrition. Teraz w limitowanej serii Dragon Ball Z Delux Edition!

 • wysoka dawka aminokwasów BCAA w porcji
 • dodatek witaminy B6 i L-glutaminy
 • rewelacyjny smak
 • aż 50 porcji w słoju!

Konkretny trening prowadzi do potężnego zmęczenia mięśni. Inaczej nie zbudujesz wymarzonej, umięśnionej sylwetki. Ciężka praca, dieta, regeneracja wycieńczonych wysiłkiem fizycznym mięśni to klucz to sukcesu! Liczysz na wsparcie? Postaw na BCAA Xplode Powder z limitowanej serii „Dragon Ball Z”. Teraz w nowym opakowaniu, na którym umieszczono dobrze znaną fanom popularnej japońskiej animy postać Piccolo, posiadającą zdolność do samoregeneracji!

Nawiązanie do tego potężnego wojownika nie jest przypadkowe. BCAA Xplode Powder w wersji Delux Edition zawiera wysoką porcję aminokwasów rozgałęzionych BCAA (leucyna, walina, izoleucyna), wspomagających każdego sportowca pracującego nad beztłuszczową masą mięśniową w ograniczeniu oznak nadmiernego zmęczenia, jakie następuje na skutek intensywnego treningu.

BCAA Xplode Powder w limitowanej serii „Dragon Ball Z” to nie tylko realne, potężne dawki aminokwasów, ale także nowy, rewelacyjny smak, orzeźwiającej mrożonej brzoskwiniowej herbaty!

2. REDWEILER Dragon Ball Z Delux Edition

Redweiler to znakomita przedtreningówka o smaku orzeźwiającej lemoniady kamikaze. Teraz od Olimp Sport Nutrition w limitowanej serii Dragon Ball Z Delux Edition!

Czym jest Redweiler z limitowanej serii Dragon Ball Z?

 • mocna „pompa” mięśniowa, dzięki AAKG
 • redukcja odczuwanego zmęczenia, dzięki witaminie B6
 • aż 80 porcji w opakowaniu
 • rewelacyjny smak

Tylko mocny trening w pełni pokazuje, jaki drzemie w Tobie potencjał. Niestety, co raz częściej czujesz się zmęczony. Towarzyszące znużenie, brak sił i koncentracji oddalają Cię od postawionego przed Tobą celu. Jak z tym skończyć? Odpowiedź jest prosta!

Postaw na przedtreningówkę Redweiler z limitowanej serii „Dragon Ball Z”! Teraz w wersji Delux Edition i nowym smaku, rewelacyjnie orzeźwiającej lemoniady kamikaze! oraz zmienionym, ekskluzywnym opakowaniu, na którym świadomie zamieszczono postać Vegety - potężnego Książe Saiyan i zarazem niesamowitego wojownika! Zostań wojownikiem i przekonaj się o realnym działaniu przedtreningówki Redweiler!

3. Whey Protein Complex 100% Dragon Ball Z Deluxe Edition

Whey Protein Complex 100% to pyszna odżywka białkowa o smaku lodów waniliowych. Teraz od Olimp Sport Nutrition w limitowanej serii Dragon Ball Z Delux Edition!

Czym jest Whey Protein Complex 100% z serii Dragon Ball Z?

 • konkretna porcja białka i aminokwasów
 • doskonała rozpuszczalność
 • rewelacyjny smak lodów waniliowych
 • wsparcie w budowaniu umięśnionej sylwetki

Jesteś prawdziwym fanem Dragon Ball’a? Konkretny z Ciebie zawodnik? Ostro trenujesz? Twoje mięśnie potrzebują realnego wsparcia? Jeśli na wszystkie te pytania odpowiedziałeś twierdząco to obok odżywki białkowej Whey Protein Complex 100% z limitowanej serii „Dragon Ball Z” Delux Edition nie możesz przejść obojętnie! Tę puszkę musisz po prostu mieć!

Proteinowy suplement diety marki Olimp Sport Nutrition jest kontynuacją limitowanej edycji „Dragon Ball Z”, która okazała się prawdziwym, sprzedażowym bestsellerem. Rozchwytywana przez fanów japońskiego kultowego anime, topowa odżywka Olimp posiada konkretną porcję wysokiej jakości białka oraz cennych aminokwasów, dzięki którym łatwiej będzie Ci zbudować beztłuszczową masy mięśniowej.

Whey Protein Complex 100% w wersji Delux Edition to kolejna do kolekcji „pucha” białka w nowym, rewelacyjnym smaku lodów waniliowych! Oprócz smaku i konkretnych właściwości, wyróżnia ją ekskluzywne opakowanie, na którym widnieje postać głównego bohatera, super Saiyajina – Goku – najpotężniejszego wojownika na Ziemi. Bądź jak On! Zbuduj potężne mięśnie z odżywką białkową z limitowanej serii Dragon Ball Z!

Dla wszystkich, którzy nie mogli być obecni na FIWE FITNESS TRADE SHOW, OLIMP LABS przygotował OLIMP STUDIO LIVE. Studio, z którego na żywo będzie transmitował wydarzenia ze stoiska jak i całych targów. W trakcie programu odbędą się także rozmowy z Amabsadorami, a także będą się pojawiały elektryzujące newsy dotyczące produktów OLIMP LABS.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA