Numer specjalny "MH Twoje mięśnie" już w sprzedaży!

Ponad setka ćwiczeń. Gotowe programy treningowe. Kompletne plany diety. Osobisty dziennik treningowy. Patenty trenerów MH. To wszystko dajemy Ci w numerze specjalnym "Men's Health Twoje mięśnie", który pozwoli Ci w 2012 roku zbudować idealną sylwetkę.

"Liczący aż 168 stron numer specjalny »Men's Health Twoje mięśnie. Instrukcja obsługi« zawiera wszystko, co chciałbyś wiedzieć o budowaniu formy, ale krępowałeś się o to zapytać. Najpierw uważnie ją przeczytaj. Potem, jeśli zgodnie z nią będziesz postępował ze swoimi mięśniami i wykorzystasz do maksimum wszystkie możliwości, jakie daje trening, zbudujesz najlepszą sylwetkę w swoim życiu. Masz na to naszą gwarancję" - piszą we wstępie do tego wydania Marek Dudziński i Piotra Makowski, redaktorzy działu Fitness MH.

Z "Men's Health Twoje mięśnie. Instrukcja obsługi" Twoja droga do sylwetki MH będzie prosta jak nigdy i krótsza niż kiedykolwiek. Numer ten został podzielony na 7 rozdziałów. Otwiera go obszerne wprowadzenie, w którym znajdziesz podstawowe informacje na temat treningu siłowego i wyjaśnienie najważniejszych pojęć związanych z tym tematem. "Nawet jeśli zdobyłeś tę wiedzę wcześniej, możesz zrobić sobie powtórkę, by utrwalić dobre nawyki" - piszą Marek Dudziński i Piotr Makowski.

Kompletny zestaw ćwiczeń na wszystkie mięśnie

Kolejne 6 rozdziałów poświęcono treningowi poszczególnych grup mięśniowych: bicepsów i tricepsów, klatki piersiowej, pleców, mięśni brzucha, barków oraz ud i łydek. W każdy z nich znalazł się zestaw najlepszych ćwiczeń wybranych starannie przez trenerów MH (w sumie jest ich w całym numerze aż 110) wraz z dokładnym opisem techniki wykonywania każdego z nich, kompletny program treningowy połączony z dzienniczkiem, w którym możesz zapisywać swoje postępy, oraz wskazówki, jak prawidłowo rozciągać się po treningu, aby Twoje mięśnie były nie tylko duże i silne, ale także zapewniały Ci szybkość, dynamikę i nieprzeciętną sprawność.

"Każde ćwiczenie w tym poradniku staraliśmy się opisać tak, byś mógł wykonać je poprawnie i bezpiecznie. Stosując się do naszych porad, będziesz już w połowie drogi do większej sprawności, której efektem ubocznym stanie się smukła i wyrzeźbiona sylwetka. Pozostałe 50% to nie tylko Twoja wola treningu i właściwa dieta, ale też chęć zrozumienia, jak ilość powtórzeń, serii i wybrany ciężar mogą wpłynąć na Twój trening i poprawić w Tobie te cechy, na których najbardziej Ci zależy. Właśnie ta wiedza będzie odróżniać Cię od przeciętnego bywalca siłowni. 

Idziemy z Tobą na zakupy

W "Men's Health Twoje mięśnie" nie mogło, oczywiście, zabraknąć także informacji dotyczących właściwej diety, bez której osiągnięcie zakładanych efektów treningowych jest praktycznie niemożliwe.  Nasi redaktorzy przygotowali więc dla Ciebie nie tylko gotowe plany żywieniowe opracowane tak, aby uwzględniały treningi rano, popołudniu i wieczorem, ale także precyzyjną listę zakupów, którą możesz wyciąć i zabrać ze sobą do sklepu.

"Jeśli myślisz poważnie o lepszej formie, musisz poważnie zastanowić się też nad tym, co i kiedy możesz jeść. Dostarczanie organizmowi składników, których potrzebuje, i to wtedy, gdy ich potrzebuje, jest jedyną drogą gwarantującą odniesienie sukcesu. Dzięki naszej »instrukcji obsługi« takie prawidłowe odżywianie to bułka z masłem" - zapewniają Marek Dudziński i Piotr Makowski.

"Dobra forma nie jest nam, niestety, dana raz na zawsze. Jej zbudowanie, utrzymanie i poprawianie jest w praktyce procesem ciągłym. Nie da się ukryć, że wymaga ciężkiej pracy i wylania sporej ilości potu, ale to nie oznacza, iż jest to proces skomplikowany - przypominają redaktorzy prowadzący tego wydania. - Jeśli tylko wiesz, jak trenować, to uzyskanie wymarzonej sylwetki nadal będzie wymagało od Ciebie wysiłku i systematyczności, ale szybciej osiągniesz efekty i będą one lepsze".

Numer specjalny " Men's Health Twoje mięśnie. Instrukcja obsługi" możesz kupić w dobrych salonach prasowych w całej Polsce od 9 grudnia. Cena egzemplarza to 24.99 zł. Uwaga! Wydania specjalne nie są objęte prenumeratą.

MH

Zobacz również:
REKLAMA