Numer specjalny "MH Twoje mięśnie" już w kioskach!

Najlepsze plany treningowe w historii polskiego MH. Zestawy ćwiczeń bez sprzętu lub z wybranym przyrządem. 10 przykazań dobrego treningu. Kompletne jadłospisy, 100 najlepszych produktów i ściąga z odżywek. Nowy zeszyt "MH Twoje mięśnie" już czeka na Ciebie!

Numer specjalny MH Twoje mięśnie 2014

Najnowszy, liczący aż 148 stron numer specjalny "MH Twoje mięśnie" to Twoja przepustka do lepszego życia - wystarczy tylko, że wykażesz charakter i konsekwencję, by już po miesiącu widzieć pierwsze efekty.

"Podzieliliśmy »MH Twoje mięśnie« na 5 działów - mówi redaktor prowadzący tego wydania Piotr Makowski. - Pierwszy zapozna Cię z całą maszynerią, którą dysponujesz i zamierzasz rozwijać, i odkryje tajemnice mechaniki. Wiemy, że to wiesz, ale nie zaszkodzi utrwalić. Druga część pokaże Ci, jak ujarzmić grawitację, czyli przedstawi programy na ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Trzecia wskaże, co jeść z sensem i korzyścią dla Twojego ciała; czwarta to programy ćwiczeń z jednym przyrządem do wykonania w domu lub siłowni, a piąta nasz hicior nad hiciorami: 10 najlepszych naszym zdaniem treningów z okazji 10-lecia polskiej edycji MH".

Z pierwszej części tego wydania specjalnego, zatytułowanej "Dobry start", dowiesz się, jak rosną mięśnie, przypomnisz sobie 10 przykazań dobrego treningu, poznasz matematyczny wzór na formę i zrozumiesz, dlaczego ćwiczenia kardio lepiej robić interwałowo.

"Tak już jest, że czasami wykładamy się na sprawach najprostszych. Dlatego nawet jeśli miałeś piątkę z anatomii i ćwiczysz już od kilku lat, a świat fitnessu nie ma przed Tobą tajemnic, nie kozakuj i znajdź chwilę, by przypomnieć sobie treningowe podstawy" - wyjaśnia redaktor prowadzący.

 W drugiej części przedstawiamy 50 najlepszych ćwiczeń z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, które możesz zrobić praktycznie wszędzie. "Pompki i przysiady to doskonałe ćwiczenia, lecz nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaproponowali Ci czegoś jeszcze bardziej doskonałego - mówi Piotr Makowski. - Zła wiadomość jest taka, że od dziś nie masz żadnej wymówki: kompletny trening możesz wykonać nawet w delegacji, i to w porze lunchu".

Trzeci rozdział to zbiór praktycznych informacji o diecie, które musisz przeczytać, zapamiętać i wprowadzić w życie, jeśli chcesz zrealizować marzenie o szczupłej, muskularnej sylwetce.

"Nawet najlepszy trening nie przyniesie spodziewanych efektów, jeśli wciąż uważasz, że to pizza lub hamburger najlepiej sprawdzają się jako śniadanie, obiad i kolacja - przypomina nasz redaktor działu Fitness. -  Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie dwa jadłospisy, z którymi osiągniesz cel bez względu na to, czy chcesz zrzucić balast, czy zbudować masę mięśniową. Oprócz tego przegląd najlepszych 100 produktów z supermarketu oraz ściąga z odżywek białkowych".

Z czwartej części dowiesz się, jak trenować, kiedy masz ograniczony dostęp do sprzętu albo nie chcesz lub nie możesz ćwiczyć w siłowni. "Zatłoczona siłownia i kolejka do treningowych maszyn mogą być frustrujące, lecz nastawionego na budowanie formy faceta z pewnością od ćwiczeń nie odciągną. Zwłaszcza gdy dysponuje tajemną wiedzą, jak nawet z pojedynczym urządzeniem wykonać kompletny trening" - uważa redaktor prowadzący.

Nowy numer specjalny "MH Twoje mięśnie" zamyka rozdział, który jest swego rodzaju podsumowaniem 10-letnich już wysiłków redaktorów działu Fitness zmierzających do tego, aby uczynić polskich mężczyzn najlepiej zbudowanymi, najsilniejszymi i najsprawniejszymi facetami na tej planecie.

"Zamiast otwierać szampana z okazji 10. urodzin polskiego wydania MH, jeszcze raz dokładnie przyjrzyj się wybranym przez nas 10 planom treningowym. Wypróbuj - o ile jeszcze tego nie zrobiłeś! - każdy z nich i sprawdź na własnej skórze, dlaczego uważamy, że wszystkie zasługują na przedrostek »naj«" - radzi Piotr Makowski.

"Nie jesteśmy do końca pewni, czy zasada »Dobro dajesz, dobro otrzymujesz« zawsze sprawdza się w życiu, ale w przypadku ćwiczeń i własnego ciała zdecydowanie tak! - dodaje redaktor prowadzący. - Każde dobro wpakowane w swój organizm - dobre, przemyślane jedzenie i dobre, efektywne ćwiczenia - wróci do Ciebie w postaci lepszej kondycji, większej siły, lepszej sylwetki i lepszego zdrowia. Inaczej mówiąc: bądź dobry dla swojego ciała, to ono będzie dobre dla Ciebie. A jak to zrobić, dowiesz się z tego właśnie wydania specjalnego MH".

Numer specjalny "Men's Health Twoje mięśnie" możesz kupić w dobrych salonach prasowych w całej Polsce od 9 grudnia. Cena egzemplarza to 14,90 złotych. Przypominamy, że wydania specjalne nie są objęte prenumeratą.

MH

REKLAMA