[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Numer specjalny "MH 24 Godziny" już w sprzedaży!

"MH 24 Godziny", Twój przewodnik po świecie wyjątkowych modeli zegarków i klasycznych zasad ich noszenia, już do kupienia w salonach prasowych w całej Polsce! Dowiesz się z niego wszystkiego, czego Ci trzeba, aby podjąć właściwą decyzję dotyczącą swego lewego nadgarstka.

numer specjalny Men's Health 25 Godziny 2014
Już po raz czwarty przygotowaliśmy dla Was wydanie specjalne w całości poświęcone zegarkom (pierwszy numer ukazał się w 2011 roku, drugi numer rok później, a trzecie wydanie - ubiegłorocznej jesieni). Świat czasomierzy jest jednak tak pasjonujący, że ilekroć byśmy do niego nie wracali, to za każdym razem odnajdujemy w nim coś nowego, fascynującego, a nawet magicznego. I z wielką przyjemnością dzielimy się potem tymi naszymi odkryciami z wami - Czytelnikami MH.

REKLAMA

Tym razem na 100 stronach numeru specjalnego "MH 24 Godziny" znajdziecie między innymi:

• Stare rzemiosło: W czasach masowej produkcji rzemieślnicy – artyści tworzący zegarki – są na wagę złota. Czasomierz stworzony ręcznie to zupełnie inna historia niż produkt z linii montażowej.

Supermodele: Nie interesują ich kwoty niższe niż trzydzieści tysięcy dolarów. Superzegarki jak supermodelki – są luksusowe i wymagają troski. Ale inaczej niż one – są niezawodne, a ich uroda nie przemija.

Liczy się każda sekunda: Czyli rzecz o zegarkach dla zapalonych miłośników prędkości. One muszą być jak wyścigowe maszyny: łatwe w prowadzeniu, niezawodne i stale na wysokich obrotach.

Stoper w garści: Historia marki TAG Heuer to opowieść o prędkości i wyścigu z czasem oraz o zegarkach, które powstały w miejscu oddalonym od wielkiego świata, a o których później cały ten świat mówił.

Czasowa awangarda: Oto czasomierze, które nie tylko pięknie wyglądają, ale są też prawdziwym cudem techniki.

Nowy dress code: Nawet stara szkoła stylu poddaje się nowym trendom i luzuje sztywne reguły.

Polski design: Wyglądem nawiązują do osiągnięć polskiego przemysłu. Zegarki, które są hołdem dla wzornictwa made in Poland.

Gdy nadchodzi wiek męski: Rzeczy, którymi się otaczasz, powinny dojrzewać wraz z Tobą. Czyli najlepsze zegarki dla 20-, 30- i 40-latka.

Numer specjalny "Men's Health 24 Godziny" możesz kupić w dobrych salonach prasowych w całej Polsce od 14 listopada. Cena egzemplarza to 14,90 zł. Przypominamy, że wydania specjalne nie są objęte prenumeratą.

Zobacz spis treści numeru specjalnego "MH 24 Godziny" »

MH

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij