Numer specjalny "MH 24 Godziny" już w sprzedaży!

"MH 24 Godziny", Twój przewodnik po świecie wyjątkowych modeli zegarków i klasycznych zasad ich noszenia, już do kupienia w salonach prasowych w całej Polsce! Dowiesz się z niego wszystkiego, czego Ci trzeba, aby podjąć właściwą decyzję dotyczącą swego lewego nadgarstka.

numer specjalny Men's Health 25 Godziny 2014

Już po raz czwarty przygotowaliśmy dla Was wydanie specjalne w całości poświęcone zegarkom (pierwszy numer ukazał się w 2011 roku, drugi numer rok później, a trzecie wydanie - ubiegłorocznej jesieni). Świat czasomierzy jest jednak tak pasjonujący, że ilekroć byśmy do niego nie wracali, to za każdym razem odnajdujemy w nim coś nowego, fascynującego, a nawet magicznego. I z wielką przyjemnością dzielimy się potem tymi naszymi odkryciami z wami - Czytelnikami MH.

Tym razem na 100 stronach numeru specjalnego "MH 24 Godziny" znajdziecie między innymi:

• Stare rzemiosło: W czasach masowej produkcji rzemieślnicy – artyści tworzący zegarki – są na wagę złota. Czasomierz stworzony ręcznie to zupełnie inna historia niż produkt z linii montażowej.

Supermodele: Nie interesują ich kwoty niższe niż trzydzieści tysięcy dolarów. Superzegarki jak supermodelki – są luksusowe i wymagają troski. Ale inaczej niż one – są niezawodne, a ich uroda nie przemija.

Liczy się każda sekunda: Czyli rzecz o zegarkach dla zapalonych miłośników prędkości. One muszą być jak wyścigowe maszyny: łatwe w prowadzeniu, niezawodne i stale na wysokich obrotach.

Stoper w garści: Historia marki TAG Heuer to opowieść o prędkości i wyścigu z czasem oraz o zegarkach, które powstały w miejscu oddalonym od wielkiego świata, a o których później cały ten świat mówił.

Czasowa awangarda: Oto czasomierze, które nie tylko pięknie wyglądają, ale są też prawdziwym cudem techniki.

Nowy dress code: Nawet stara szkoła stylu poddaje się nowym trendom i luzuje sztywne reguły.

Polski design: Wyglądem nawiązują do osiągnięć polskiego przemysłu. Zegarki, które są hołdem dla wzornictwa made in Poland.

Gdy nadchodzi wiek męski: Rzeczy, którymi się otaczasz, powinny dojrzewać wraz z Tobą. Czyli najlepsze zegarki dla 20-, 30- i 40-latka.

Numer specjalny "Men's Health 24 Godziny" możesz kupić w dobrych salonach prasowych w całej Polsce od 14 listopada. Cena egzemplarza to 14,90 zł. Przypominamy, że wydania specjalne nie są objęte prenumeratą.

Zobacz spis treści numeru specjalnego "MH 24 Godziny" »

MH

Zobacz również:
REKLAMA