Już po raz czwarty przygotowaliśmy dla Was wydanie specjalne w całości poświęcone zegarkom (pierwszy numer ukazał się w 2011 roku, drugi numer rok później, a trzecie wydanie - ubiegłorocznej jesieni). Świat czasomierzy jest jednak tak pasjonujący, że ilekroć byśmy do niego nie wracali, to za każdym razem odnajdujemy w nim coś nowego, fascynującego, a nawet magicznego. I z wielką przyjemnością dzielimy się potem tymi naszymi odkryciami z wami - Czytelnikami MH.
Tym razem na 100 stronach numeru specjalnego "MH 24 Godziny" znajdziecie między innymi:
• Stare rzemiosło: W czasach masowej produkcji rzemieślnicy – artyści tworzący zegarki – są na wagę złota. Czasomierz stworzony ręcznie to zupełnie inna historia niż produkt z linii montażowej.
• Supermodele: Nie interesują ich kwoty niższe niż trzydzieści tysięcy dolarów. Superzegarki jak supermodelki – są luksusowe i wymagają troski. Ale inaczej niż one – są niezawodne, a ich uroda nie przemija.
• Liczy się każda sekunda: Czyli rzecz o zegarkach dla zapalonych miłośników prędkości. One muszą być jak wyścigowe maszyny: łatwe w prowadzeniu, niezawodne i stale na wysokich obrotach.
• Stoper w garści: Historia marki TAG Heuer to opowieść o prędkości i wyścigu z czasem oraz o zegarkach, które powstały w miejscu oddalonym od wielkiego świata, a o których później cały ten świat mówił.
• Czasowa awangarda: Oto czasomierze, które nie tylko pięknie wyglądają, ale są też prawdziwym cudem techniki.
• Nowy dress code: Nawet stara szkoła stylu poddaje się nowym trendom i luzuje sztywne reguły.
• Polski design: Wyglądem nawiązują do osiągnięć polskiego przemysłu. Zegarki, które są hołdem dla wzornictwa made in Poland.
• Gdy nadchodzi wiek męski: Rzeczy, którymi się otaczasz, powinny dojrzewać wraz z Tobą. Czyli najlepsze zegarki dla 20-, 30- i 40-latka.
Numer specjalny "Men's Health 24 Godziny" możesz kupić w dobrych salonach prasowych w całej Polsce od 14 listopada. Cena egzemplarza to 14,90 zł. Przypominamy, że wydania specjalne nie są objęte prenumeratą.
MH