[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Numer specjalny "MH 24 Godziny" już w kioskach!

Zegarki dawno przestały być prostymi przyrządami wskazującymi wyłącznie aktualny czas. Jak więc nie pogubić się dziś w świecie czasomierzy? Sięgnij po nowy numer specjalny "MH 24 Godziny" - znajdziesz go w salonach prasowych w całej Polsce.

"Wydaje się, że nasza męska miłość do zegarków - choć zdarzają się i zakochane w nich kobiety - powinna być przedmiotem analiz psychologów, antropologów, filozofów, socjologów, kulturoznawców, czyli wszystkich, którzy interesują się człowiekiem i światem przez niego tworzonym - piszą redaktorzy MH przygotowujący to wydanie specjalne. - W pomyśle i sztuce tworzenia czasomierzy zawiera się bowiem ambicja podobna tej, która towarzyszy artystom tworzącym dzieła sztuki: pokonać doraźność i stworzyć coś, co wymknie się upływającemu czasowi".

"Ale jest jeszcze coś więcej - dodają w felietonie otwierającym numer. - Zegarmistrzowie, mając świadomość nieuchronności płynącego czasu, próbują go oswoić pięknem. Ta walka skazana jest na porażkę - czasu nie da się przecież zatrzymać - ale toczony od wieków heroiczny bój zegarmistrzów czyni go bardziej, ten czas, przyswajalnym i na miarę ludzkiej wyobraźni. Za to zegarmistrzom wieczna chwała!"

REKLAMA

W drugim naszym, liczącym 100 stron wydaniu specjalnym w całości poświęconym zegarkom (pierwszy numer "MH 24 Godziny" ukazał się rok temu - możesz go jeszcze zamówić w naszej redakcji) znajdziesz nie tylko historię czasomierzy i przegląd modeli różnych marek, ale też wszystko, co trzeba wiedzieć, by w zegarkach się zakochać i podjąć właściwą decyzję ich zakupu. Piszemy w nim między innymi o:

zegarkach do zadań specjalnych i takich, dzięki którym poprawisz swoje wyniki,
czasomierzach, które stały się kultowe, dzięki swoim właścicielom - gwiazdom sportu,
10 modelach zaprojektowanych i sygnowanych przez najgorętsze nazwiska świata mody,
zegarkach, które odgrywały pierwszoplanowe role w historii światowego kina,
czasomierzach, kóre towarzyszyły historycznym wydarzeniom i same przeszły do historii.

Z numeru specjalnego"MH 24 Godziny" dowiesz się również:

co takiego mają w sobie chronografy, że faceci chcą je mieć,
dlaczego niektóre zegarki są warte fortunę,
dokąd zawędrowały zegarki w 2012 roku,
jaki model zegarka jest najlepszy właśnie dla Ciebie.

Numer specjalny "Men's Health 24 Godziny" możesz kupić w dobrych salonach prasowych w całej Polsce od 26 listopada. Cena egzemplarza to 14,90 zł. Przypominamy, że wydania specjalne nie są objęte prenumeratą.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij