Numer specjalny "MH 24 Godziny" już w kioskach!

Zegarki dawno przestały być prostymi przyrządami wskazującymi wyłącznie aktualny czas. Jak więc nie pogubić się dziś w świecie czasomierzy? Sięgnij po nowy numer specjalny "MH 24 Godziny" - znajdziesz go w salonach prasowych w całej Polsce.

"Wydaje się, że nasza męska miłość do zegarków - choć zdarzają się i zakochane w nich kobiety - powinna być przedmiotem analiz psychologów, antropologów, filozofów, socjologów, kulturoznawców, czyli wszystkich, którzy interesują się człowiekiem i światem przez niego tworzonym - piszą redaktorzy MH przygotowujący to wydanie specjalne. - W pomyśle i sztuce tworzenia czasomierzy zawiera się bowiem ambicja podobna tej, która towarzyszy artystom tworzącym dzieła sztuki: pokonać doraźność i stworzyć coś, co wymknie się upływającemu czasowi".

REKLAMA

"Ale jest jeszcze coś więcej - dodają w felietonie otwierającym numer. - Zegarmistrzowie, mając świadomość nieuchronności płynącego czasu, próbują go oswoić pięknem. Ta walka skazana jest na porażkę - czasu nie da się przecież zatrzymać - ale toczony od wieków heroiczny bój zegarmistrzów czyni go bardziej, ten czas, przyswajalnym i na miarę ludzkiej wyobraźni. Za to zegarmistrzom wieczna chwała!"

W drugim naszym, liczącym 100 stron wydaniu specjalnym w całości poświęconym zegarkom (pierwszy numer "MH 24 Godziny" ukazał się rok temu - możesz go jeszcze zamówić w naszej redakcji) znajdziesz nie tylko historię czasomierzy i przegląd modeli różnych marek, ale też wszystko, co trzeba wiedzieć, by w zegarkach się zakochać i podjąć właściwą decyzję ich zakupu. Piszemy w nim między innymi o:

zegarkach do zadań specjalnych i takich, dzięki którym poprawisz swoje wyniki,
czasomierzach, które stały się kultowe, dzięki swoim właścicielom - gwiazdom sportu,
10 modelach zaprojektowanych i sygnowanych przez najgorętsze nazwiska świata mody,
zegarkach, które odgrywały pierwszoplanowe role w historii światowego kina,
czasomierzach, kóre towarzyszyły historycznym wydarzeniom i same przeszły do historii.

Z numeru specjalnego"MH 24 Godziny" dowiesz się również:

co takiego mają w sobie chronografy, że faceci chcą je mieć,
dlaczego niektóre zegarki są warte fortunę,
dokąd zawędrowały zegarki w 2012 roku,
jaki model zegarka jest najlepszy właśnie dla Ciebie.

Numer specjalny "Men's Health 24 Godziny" możesz kupić w dobrych salonach prasowych w całej Polsce od 26 listopada. Cena egzemplarza to 14,90 zł. Przypominamy, że wydania specjalne nie są objęte prenumeratą.

MH

REKLAMA