Nowy zegarek od Junghans!

Zegarek Force Mega Solar marki JUNGHANS łączy precyzyjną technologię z trwałymi materiałami. To ekologiczny design dla zwolenników miejskiego stylu życia.

Junghans Force Mega Solar Junghans
Junghans Force Mega Solar

Czas sprawia nam szczególną radość, gdy możemy swobodnie decydować o tym, jak go spędzamy. Nowe modele Force Mega Solar marki Junghans są inspirowane tym poczuciem wolności.

Wytrzymałe materiały, takie jak ceramika i tytan, gwarantują maksimum komfortu użytkowania i czynią zegarek Force Mega Solar niezawodnym partnerem w każdej sytuacji. Podczas uprawiania sportu również nie trzeba się martwić zarysowaniami: wysokiej jakości ceramiczna koperta z szafirowym szkłem skutecznie chroni ogniwo słoneczne i mechanizm zegarka, który został opracowany i wyprodukowany w Schrambergu.

Kauczukowy pasek – w kontrastowej czerni, stylowym brązie lub modnym kolorze khaki – jest trwały, wodoodporny i zarazem przyjemnie lekki. Pasek pewnie trzyma się na nadgarstku dzięki tytanowemu zapięciu motylkowemu z powłoką PVD.

Wraz z opracowaniem w roku 1993 pierwszego na świecie zegarka solarnego sterowanego radiowo firma Junghans zapewniła komfort użytkownikom zegarków. Nie trzeba się troszczyć o naładowanie zegarka – ten luksus techniczny fani zegarków doceniają do dziś.

Wieczny kalendarz, automatyczne przestawianie wielozakresowego mechanizmu sterowanego radiowo na czas letni i zimowy oraz kompatybilność z łatwą w obsłudze aplikacją Mega gwarantują na całym świecie komfort poczucia czasu. I to przy maksymalnej efektywności: dzięki inteligentnemu trybowi uśpienia mechanizm napędzany energią słoneczną ma prawie dwuletnią rezerwę chodu.

Ekologiczne technologie, wysokiej jakości materiały i nowoczesny wygląd – nowe modele Force Mega Solar wyrażają poczucie miejskiej wolności.

Więcej info na:

www.bwcdistribution.pl

Zobacz również:
REKLAMA