[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowy zapach od Giorgio Armaniego

Poznaj nowe perfumy prosto ze słynnej włoskiej stajni zapachów.

ACQUA DI GIÒ ABSOLU stanowi wyraz zmysłowej relacji człowieka z przyrodą, czerpiąc z niezwykłego mariażu siły wody i delikatnej tekstury drewna. Giorgio Armani odkrywa przed nami świat widziany jego oczami, w którym woda i drewno zapraszają  w niecodzienną podróż do źródła ponadczasowej męskości.

Wprowadzony na rynek w 1996 roku zapach ACQUA DI GIÒ zrewolucjonizował świat zapachów dla mężczyzn. Stało się tak, ponieważ kreator zdołał ujarzmić w nim całą energię wody. W 2016 roku pojawił się ACQUA DI GIÒ PROFUMO. Inspiracją dla tego wyrafinowanego i bardzo męskiego zapachu jest moment, w którym fale uderzają o skały. ACQUA DI GIÒ ABSOLU kontynuuje sagę. Elegancka kompozycja różnych gatunków drewna została zmiękczona świeżą nutą wody, która nadaje zapachowi rytm.

REKLAMA

Zmysłowa strona męskości

ACQUA DI GIÒ wyraża autentyczną, ponadczasową i naturalną męskość, z którą utożsamia się każdy mężczyzna, niezależnie od swych korzeni i pokoleniowej przynależności. Serce zapachu bije miarowo i spokojnie, a jego harmonijna energia łączy duchowość i zmysłowość, które stanowią siłę prawdziwej męskości.

ACQUA DI GIÒ ABSOLU, wywołuje obraz mężczyzny mądrego, świadomego własnej wartości, jest odzwierciedleniem pełnej życia, naturalnej zmysłowości, w której odbijają się refleksy drewna i wody.

Zmysłowa chemia

Wraz z ACQUA DI GIÒ ABSOLU na scenę wkroczyła świeżość morskiej bryzy i paczulowych nut. Paczula zapewnia idealną równowagę pomiędzy wodnymi aromatami i woniami drewna, tworząc na wskroś męski pejzaż, przetykany zmysłowymi tonami, które odgrywają kluczową rolę w kompozycji.

W ACQUA DI GIÒ ABSOLU, który łączy drewno z rześkością wody, wykorzystanie paczuli było oczywiste. Poddana mistrzowskiej obróbce Alberto Morillasa, zyskała promienny blask i nutkę tajemnicy, balansując na krawędzi światła oraz cienia, świeżości i zmysłowości. Bogactwo zapachowego bukietu w połączeniu z naturalną równowagą tworzą piękny, wieloaspektowy paradoks.

Cena:

  • 40ml – 299 pln
  • 75ml – 399 pln
  • 125ml – 529 pln

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij