[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowy zapach od Giorgio Armaniego

Poznaj nowe perfumy prosto ze słynnej włoskiej stajni zapachów.

ACQUA DI GIÒ ABSOLU stanowi wyraz zmysłowej relacji człowieka z przyrodą, czerpiąc z niezwykłego mariażu siły wody i delikatnej tekstury drewna. Giorgio Armani odkrywa przed nami świat widziany jego oczami, w którym woda i drewno zapraszają  w niecodzienną podróż do źródła ponadczasowej męskości.

Wprowadzony na rynek w 1996 roku zapach ACQUA DI GIÒ zrewolucjonizował świat zapachów dla mężczyzn. Stało się tak, ponieważ kreator zdołał ujarzmić w nim całą energię wody. W 2016 roku pojawił się ACQUA DI GIÒ PROFUMO. Inspiracją dla tego wyrafinowanego i bardzo męskiego zapachu jest moment, w którym fale uderzają o skały. ACQUA DI GIÒ ABSOLU kontynuuje sagę. Elegancka kompozycja różnych gatunków drewna została zmiękczona świeżą nutą wody, która nadaje zapachowi rytm.

REKLAMA

Zmysłowa strona męskości

ACQUA DI GIÒ wyraża autentyczną, ponadczasową i naturalną męskość, z którą utożsamia się każdy mężczyzna, niezależnie od swych korzeni i pokoleniowej przynależności. Serce zapachu bije miarowo i spokojnie, a jego harmonijna energia łączy duchowość i zmysłowość, które stanowią siłę prawdziwej męskości.

ACQUA DI GIÒ ABSOLU, wywołuje obraz mężczyzny mądrego, świadomego własnej wartości, jest odzwierciedleniem pełnej życia, naturalnej zmysłowości, w której odbijają się refleksy drewna i wody.

Zmysłowa chemia

Wraz z ACQUA DI GIÒ ABSOLU na scenę wkroczyła świeżość morskiej bryzy i paczulowych nut. Paczula zapewnia idealną równowagę pomiędzy wodnymi aromatami i woniami drewna, tworząc na wskroś męski pejzaż, przetykany zmysłowymi tonami, które odgrywają kluczową rolę w kompozycji.

W ACQUA DI GIÒ ABSOLU, który łączy drewno z rześkością wody, wykorzystanie paczuli było oczywiste. Poddana mistrzowskiej obróbce Alberto Morillasa, zyskała promienny blask i nutkę tajemnicy, balansując na krawędzi światła oraz cienia, świeżości i zmysłowości. Bogactwo zapachowego bukietu w połączeniu z naturalną równowagą tworzą piękny, wieloaspektowy paradoks.

Cena:

  • 40ml – 299 pln
  • 75ml – 399 pln
  • 125ml – 529 pln

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij