REKLAMA

Nowy zapach od Giorgio Armaniego

Poznaj nowe perfumy prosto ze słynnej włoskiej stajni zapachów.

ACQUA DI GIÒ ABSOLU stanowi wyraz zmysłowej relacji człowieka z przyrodą, czerpiąc z niezwykłego mariażu siły wody i delikatnej tekstury drewna. Giorgio Armani odkrywa przed nami świat widziany jego oczami, w którym woda i drewno zapraszają  w niecodzienną podróż do źródła ponadczasowej męskości.

Wprowadzony na rynek w 1996 roku zapach ACQUA DI GIÒ zrewolucjonizował świat zapachów dla mężczyzn. Stało się tak, ponieważ kreator zdołał ujarzmić w nim całą energię wody. W 2016 roku pojawił się ACQUA DI GIÒ PROFUMO. Inspiracją dla tego wyrafinowanego i bardzo męskiego zapachu jest moment, w którym fale uderzają o skały. ACQUA DI GIÒ ABSOLU kontynuuje sagę. Elegancka kompozycja różnych gatunków drewna została zmiękczona świeżą nutą wody, która nadaje zapachowi rytm.

REKLAMA

Zmysłowa strona męskości

ACQUA DI GIÒ wyraża autentyczną, ponadczasową i naturalną męskość, z którą utożsamia się każdy mężczyzna, niezależnie od swych korzeni i pokoleniowej przynależności. Serce zapachu bije miarowo i spokojnie, a jego harmonijna energia łączy duchowość i zmysłowość, które stanowią siłę prawdziwej męskości.

ACQUA DI GIÒ ABSOLU, wywołuje obraz mężczyzny mądrego, świadomego własnej wartości, jest odzwierciedleniem pełnej życia, naturalnej zmysłowości, w której odbijają się refleksy drewna i wody.

Zmysłowa chemia

Wraz z ACQUA DI GIÒ ABSOLU na scenę wkroczyła świeżość morskiej bryzy i paczulowych nut. Paczula zapewnia idealną równowagę pomiędzy wodnymi aromatami i woniami drewna, tworząc na wskroś męski pejzaż, przetykany zmysłowymi tonami, które odgrywają kluczową rolę w kompozycji.

W ACQUA DI GIÒ ABSOLU, który łączy drewno z rześkością wody, wykorzystanie paczuli było oczywiste. Poddana mistrzowskiej obróbce Alberto Morillasa, zyskała promienny blask i nutkę tajemnicy, balansując na krawędzi światła oraz cienia, świeżości i zmysłowości. Bogactwo zapachowego bukietu w połączeniu z naturalną równowagą tworzą piękny, wieloaspektowy paradoks.

Cena:

  • 40ml – 299 pln
  • 75ml – 399 pln
  • 125ml – 529 pln

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA