[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowy salon marki Digel

Już w najbliższy weekend otwarcie sklepu Digel po przebudowie. Prezentacja nowej odsłony salonu z męską modą w Centrum Factory Annopol połączona ze stylizacją barbera dla klientów!

Nowe oblicze salonu Digel w Factory Annopol będzie dostępne już od 1 września 2017 r. Na oficjalne otwarcie przebudowanego sklepu firma zaplanowała atrakcje dla klientów. W ostatni weekend wakacji, 2 i 3 września br., przy zakupie powyżej 500 zł będzie można skorzystać
z usług doświadczonego barbera z Hop-Chop BarberShop.

„Digel to więcej niż męska marka. Nasze kolekcje to nie tylko komfort noszenia, stylowy wygląd i dobra jakość. Przekazujemy mężczyznom też pewien styl życia. Nasi klienci lubią dobrze wyglądać, być trendy
i czuć się komfortowo w każdej sytuacji. Czy to podczas spotkań biznesowych, ważnych życiowych okazji, czy w podróży służbowej lub w czasie prywatnym.

REKLAMA

Wszystkich, którzy nie boją się bawić się modą zapraszamy do zabawy swoim wizerunkiem  i skorzystania ze stylizacji barbera, którą zapewniamy naszym klientom z okazji otwarcia salonu Digel
w Factory Annopol” – mówi Marek Paszkowski, dyrektor marketingu Digel Polska.

Salon Digel w centrum handlowym przy ul. Annopol 2 na warszawskim Targówku ma powierzchnię 342 m2. Jest otwarty w czasie pracy Factory Annopol, tj. od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-21:00, a w niedzielę godzinę krócej. Jak wszystkie sklepy marki Digel zapewnia przyjazną zakupom przestrzeń, profesjonalną i życzliwą obsługę oraz wysoką jakość stylowych męskich ubrań za dobrą cenę.

Ciekawym rozwiązaniem w salonach Digel jest „kabina luster”. Specjalny układ trzech luster sprawia, że wchodząc do niej, można zobaczyć całą sylwetkę z każdej strony i samemu ocenić jak „leży” mierzona stylizacja.
W Polsce marka Digel jest dostępna w kilkudziesięciu lokalizacjach, w tym w sieci sklepów Royal Collection. Digel Polska posiada także 3 własne sklepy w Designer Outlet Warszawa (dawne centrum Fashion House), Factory Ursus i Factory Annopol.

Do akcji przyłączył się Hop-Chop BarberShop, którego przesłaniem jest łączenie starej szkoły fryzjerstwa męskiego z doświadczeniem utalentowanych stylistów cenionych  w środowisku old schoolowego barbershopu. Barberzy Hop-Chop są znani ze swojej pasji  i energii oraz indywidualnego podejścia do strzyżenia i stylizacji fryzur.

Więcej: www.digel.pl www.facebook.com/digelpoland

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij