Nowy przenośny dysk SSD Samsung T5

Jest mniejszy od wizytówki, waży tyle, co croissant i ma 10,5 mm grubości. Samsung T5 to idealny dysk przenośny do zadań specjalnych. Jego niewielkie gabaryty i wysoką prędkość transferu plików docenią wszyscy, którzy potrzebują niezawodnego rozwiązania do przechowywania danych.

Samsung

T5 jest kompatybilny z komputerami PC i Mac, konsolami, a nawet urządzeniami mobilnymi takimi jak smartfony czy tablety. Sprawdzi się idealnie jako miejsce do zapisywania dużych plików, dodatkowy dysk do instalacji gier na konsolę lub magazyn zdjęć dla twórców treści – np. fotografów i grafików. Pracownicy biurowi docenią jego elegancki, ponadczasowy wygląd oraz możliwość zabezpieczenia plików hasłem i funkcję szyfrowania sprzętowego.

 T5 to jeden z najszybszych dysków przenośnych dostępnych na rynku - prędkość transferu danych dochodzi do 540 MB/S. Występuje w 4 wersjach kolorystycznych: czarnej, czerwonej, niebieskiej i złotej oraz w pojemnościach od 250 GB do 2 TB. Na uwagę zasługuje także jego konstrukcja. Obudowa została wykonana z aluminium, a zastosowanie pamięci flash (TLC V-NAND) sprawia, że model nie ma żadnych ruchomych części, dzięki czemu wytrzyma upadek nawet z 2 metrów. Do zestawu dołączone są również 2 kable USB, które pozwolą na podłączenie do popularnych urządzeń bez konieczności zakupu dodatkowych przejściówek.

Więcej na: samsung.com

REKLAMA