Nowy numer specjalny "MH Coach" już w sprzedaży!

Płaski brzuch. Szeroka klata. Większe bicepsy. Mocne plecy. Silne nogi. Jak to wszystko osiągnąć jeszcze szybciej i jeszcze łatwiej? Dowiesz się tego z nowego numeru specjalnego "MH Coach", który właśnie oddajemy w Twoje ręce.
ok
Nowe wydanie dodatku specjalnego "MH Coach" to potężna porcja porad i wskazówek treningowych i dietetycznych, dzięki którym szybko i zdrowo zbudujesz lepszą sylwetkę i formę.

Każdego dnia możesz zrobić krok w dobrą stronę! - pod takim hasłem redakcja Men's Health przygotowała nowe wydanie specjalne "MH Coach". Tym razem postanowiliśmy temat budowania mięśni i spalania tłuszczu przy pomocy odpowiedniej diety i regularnych ćwiczeń połączyć z informacjami dotyczącymi wpływu treningów na nasze codzienne życie, zdrowie i samopoczucie.

REKLAMA

"Trening siłowy nie tylko wzmacnia mięśnie i cały organizm, ale jest również zdrowy. Dla nas to zawsze było jasne. Regularne ćwiczenia ze sztangą, taśmami elastycznymi, skakanką i innymi przyrządami, a nawet tylko z ciężarem własnego ciała mogą pomóc Ci uniknąć bólów kręgosłupa, kontuzji mięśni i ciągłego napięcia - mówi Marek Dudziński, szef działu fitness Men's Health i redaktor prowadzący numeru specjalnego "MH Coach" - Co dla nas, facetów, szczególnie ważne, przy okazji przyczyniają się też do wykształcenia sześciopaka na brzuchu, szerokiej klatki i muskularnych ramion".

W tym 124-stronnicowym wydaniu specjalnym znajdziesz wiedzę zgromadzoną przez redaktorów magazynu Men's Health, którzy odpowiadają na wszystkie najczęściej zadawane pytania, m.in. na co należy zwracać uwagę na siłowni, jakie ćwiczenia wykonywać i jakiego sprzętu używać, aby najlepiej i najszybciej rozbudować mięśnie, co należy jeść, by zwiększyć masę, a co, by stracić jej nadmiar.

Podobnie, jak poprzednie wydanie "MH Coach", także najnowszy numer podzielony został na 5 tematycznych części:

  • Pierwszy rozdział to zasady treningu, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o treningu siłowym, aby wykonywane przez Ciebie ćwiczenia przynosiły wyłącznie pozytywne rezultaty. Warto przeczytać, nawet gdy nie jesteś już amatorem.
  • W drugiej części, zatytułowanej krótko i zwięźle "Paliwo", zebraliśmy dla Ciebie porady specjalistów, jak spalić tłuszcz, zbudować mięśnie i zyskać sylwetkę godną gladiatora. Oczywiście, nie mogło tutaj zabraknąć również przepisów na proste, szybkie, smaczne i pełne białka posiłki.
  • W trzeciej opisujemy sprzęt i przedstawiamy wady i zalety treningu z wolnymi ciężarami i maszynami. Dowiesz się także, jakie są Twoje prawa jako klienta fitness klubu i jak z nich korzystać, aby wasza współpraca układała się gładko i przyjemnie.
  • Czwarty rozdział stanowi atlas ćwiczeń, czyli kompletne zestawienie najlepszych ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe, z których z łatwością stworzysz własny plan treningowy.
  • Dużą część tego wydania specjalnego poświęciliśmy też na gotowe programy treningowe. Tym razem mamy dla Ciebie 5 planów: trening bez sprzętu, trening dla zapracowanych, trening na zrzucenie brzucha, trening na lepszy seks i trening likwidujący ból pleców.

"Jednym słowem, dodatek "MH Coach: Twój Osobisty Trener", który czeka na Ciebie w kiosku, jest pierwszym krokiem do idealnej sylwetki. Kolejne kroki musisz już zrobić sam, biorąc się do roboty" - zachęca Marek Dudziński.

"MH Coach" będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy w całej Polsce od 29 października. Cena egzemplarza to 14,90 zł. Przypominamy, że wydania specjalne Men's Health nie są objęte prenumeratą.

MH

REKLAMA