[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Nowy numer specjalny "MH Coach" już w sprzedaży!

Płaski brzuch. Szeroka klata. Większe bicepsy. Mocne plecy. Silne nogi. Jak to wszystko osiągnąć jeszcze szybciej i jeszcze łatwiej? Dowiesz się tego z nowego numeru specjalnego "MH Coach", który właśnie oddajemy w Twoje ręce.
Nowe wydanie dodatku specjalnego "MH Coach" to potężna porcja porad i wskazówek treningowych i dietetycznych, dzięki którym szybko i zdrowo zbudujesz lepszą sylwetkę i formę.
Każdego dnia możesz zrobić krok w dobrą stronę! - pod takim hasłem redakcja Men's Health przygotowała nowe wydanie specjalne "MH Coach". Tym razem postanowiliśmy temat budowania mięśni i spalania tłuszczu przy pomocy odpowiedniej diety i regularnych ćwiczeń połączyć z informacjami dotyczącymi wpływu treningów na nasze codzienne życie, zdrowie i samopoczucie.

"Trening siłowy nie tylko wzmacnia mięśnie i cały organizm, ale jest również zdrowy. Dla nas to zawsze było jasne. Regularne ćwiczenia ze sztangą, taśmami elastycznymi, skakanką i innymi przyrządami, a nawet tylko z ciężarem własnego ciała mogą pomóc Ci uniknąć bólów kręgosłupa, kontuzji mięśni i ciągłego napięcia - mówi Marek Dudziński, szef działu fitness Men's Health i redaktor prowadzący numeru specjalnego "MH Coach" - Co dla nas, facetów, szczególnie ważne, przy okazji przyczyniają się też do wykształcenia sześciopaka na brzuchu, szerokiej klatki i muskularnych ramion".

REKLAMA

W tym 124-stronnicowym wydaniu specjalnym znajdziesz wiedzę zgromadzoną przez redaktorów magazynu Men's Health, którzy odpowiadają na wszystkie najczęściej zadawane pytania, m.in. na co należy zwracać uwagę na siłowni, jakie ćwiczenia wykonywać i jakiego sprzętu używać, aby najlepiej i najszybciej rozbudować mięśnie, co należy jeść, by zwiększyć masę, a co, by stracić jej nadmiar.

Podobnie, jak poprzednie wydanie "MH Coach", także najnowszy numer podzielony został na 5 tematycznych części:

  • Pierwszy rozdział to zasady treningu, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o treningu siłowym, aby wykonywane przez Ciebie ćwiczenia przynosiły wyłącznie pozytywne rezultaty. Warto przeczytać, nawet gdy nie jesteś już amatorem.
  • W drugiej części, zatytułowanej krótko i zwięźle "Paliwo", zebraliśmy dla Ciebie porady specjalistów, jak spalić tłuszcz, zbudować mięśnie i zyskać sylwetkę godną gladiatora. Oczywiście, nie mogło tutaj zabraknąć również przepisów na proste, szybkie, smaczne i pełne białka posiłki.
  • W trzeciej opisujemy sprzęt i przedstawiamy wady i zalety treningu z wolnymi ciężarami i maszynami. Dowiesz się także, jakie są Twoje prawa jako klienta fitness klubu i jak z nich korzystać, aby wasza współpraca układała się gładko i przyjemnie.
  • Czwarty rozdział stanowi atlas ćwiczeń, czyli kompletne zestawienie najlepszych ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe, z których z łatwością stworzysz własny plan treningowy.
  • Dużą część tego wydania specjalnego poświęciliśmy też na gotowe programy treningowe. Tym razem mamy dla Ciebie 5 planów: trening bez sprzętu, trening dla zapracowanych, trening na zrzucenie brzucha, trening na lepszy seks i trening likwidujący ból pleców.

"Jednym słowem, dodatek "MH Coach: Twój Osobisty Trener", który czeka na Ciebie w kiosku, jest pierwszym krokiem do idealnej sylwetki. Kolejne kroki musisz już zrobić sam, biorąc się do roboty" - zachęca Marek Dudziński.

"MH Coach" będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy w całej Polsce od 29 października. Cena egzemplarza to 14,90 zł. Przypominamy, że wydania specjalne Men's Health nie są objęte prenumeratą.

MH

Komentarze

 (11)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij