[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Nowy numer specjalny "MH Coach" już w kioskach!

Co, ile i kiedy jeść, by zbudować większe mięśnie, pozbyć się nadwagi, tryskać energią i cieszyć świetnym zdrowiem? Dowiesz się tego z nowego wydania specjalnego MH - kompletnego przewodnika po diecie i jedzeniu "MH Coach: Dieta dla aktywnych".
Po dwóch wydanych wcześniej w tym roku zeszytach "MH Coach: Twój osobisty trener", w których dostarczyliśmy Ci setek informacji, wskazówek i patentów dotyczących treningu, tym razem oddajemy w Twoje ręce wydanie specjalne skoncentrowane na diecie, bez której niemożliwe jest osiągnięcie efektownie umięśnionej sylwetki, doskonałej formy i idealnego zdrowia.

"To nieprawda, że jesteś tym, co zjadasz. Jeżeli już, to jesteś bardziej tym, co Twój organizm potrafi wyciągnąć dla siebie z tego, co przez cały dzień wkładasz do ust. Dlatego odpowiednie menu dla faceta takiego jak Ty, wylewającego poty na siłowni, bieżni lub boisku, jest takie ważne" - mówi Marek Girulski, redaktor prowadzący tego numeru specjalnego "Men's Health".

REKLAMA

"Po pierwsze, dieta ma Ci służyć do budowania mięśni, żeby Twój wysiłek nie szedł na marne. Po drugie, musi regenerować organizm po intensywnym treningu; po trzecie, musi do tego treningu dostarczać energii i po czwarte w końcu - menu musi być na tyle elastyczne i zdrowe, że gdy zapragniesz zrzucić kilka kilogramów, to nie przewrócisz się ze zmęczenia po pierwszej serii ćwiczeń - wylicza Marek Girulski. - To wszystko zapewni Ci "MH Coach: Dieta dla aktywnych". Jeżeli uważnie go przeczytasz, to egzamin z "Jedzenia ze zrozumieniem" zaliczysz na szóstkę. Dajemy gwarancję na naszą ściągę!"

Najnowszy, liczący 116 stron numer specjalny "MH Coach: Dieta dla aktywnych" podzieliliśmy na 4 części:

  • Mięśnie - odpowiedzi na najczęstsze pytania o to, co jeść, żeby szybko uzyskać muskulaturę godną gladiatorów, program dietetyczny, który umożliwi Ci zbudowanie 5 kg mięśni w 10 tygodni, kompletny jadłospis - posiłek po posiłku - na cały tydzień oraz szczegółowe informacje, co i jak jedzą finaliści naszego konkursu "Czytelnik na okładkę MH"
  • Bez balastu - dziesiątki wskazówek i patentów, jak zdrowo i trwale pozbyć się zbędnych kilogramów, zasady rozsądnej diety opartej na bilansie energetycznym oraz tygodniowy jadłospis, który pozwoli Ci pozbyć się opony bez głodzenia się
  • Kondycja - reguły dietetyczne, które ułatwią Ci osiągnięcie wszystkich celów sportowych, zestaw informacji, co, kiedy i w jakich ilościach jeść i pić, by nigdy nie paść z wyczerpania, rady, kiedy trenować, aby trening przyniósł Ci maksymalne korzyści, oraz jadłospis na ostatnie 7 dni przygotowań do jednego z największych wyzwań - maratonu
  • Zdrowie - garść porad ekspertów, jak powinieneś odżywiać się każdego dnia, aby zawsze tryskać energią i cieszyć się świetnym zdrowiem, oraz przegląd suplementów, z którego dowiesz się, co warto kupić, a na co szkoda pieniędzy.

"Podsumowując, "MH Coach: Dieta dla aktywnych" to kompletny przewodnik po sensownym jedzeniu: dobrym dla Twoich mięśni, odpowiedniej wagi, zdrowia i kondycji nie do zdarcia" - dodaje Marek Girulski.

"MH Coach" będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy w całej Polsce od 10 grudnia. Cena egzemplarza to 14,90 zł. Przypominamy, że wydania specjalne Men's Health nie są objęte prenumeratą.

MH

Wróć do Newsroomu

Komentarze

 (17)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij