[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Nowy numer Men’s Health już w sprzedaży!

Co zrobić, aby dotrzymać noworocznych postanowień i za 12 miesięcy z dumą stwierdzić "To był naprawdę mój rok"? Najnowsze, styczniowo-lutowe wydanie MH, które już czeka na Ciebie w kiosku, pomoże Ci znaleźć odpowiedź na to pytanie.
fot. MH
Ten numer jest wyjątkowy już na pierwszy rzut oka, gdyż został wydany z dwiema różnymi, gwiazdorskimi okładkami. "Ponieważ Men's Health jest patronem medialnym przebojowego thrillera 'Prawo zemsty', postanowiliśmy z okazji premiery filmu zrobić dwie okładki z aktorami grającymi w nim główne role: Gerardem Butlerem i Jamie Foxxem. Obaj wzięli udział w sesjach zdjęciowych zorganizowanych specjalnie dla Men's Health" - wyjaśnia Krzysztof Komar, redaktor naczelny MH.

Pierwszy noworoczny numer MH ukazuje się już przed Bożym Narodzeniem, byś zdążył przeczytać go zanim w sylwestrowy wieczór dokonasz podsumowania minionego roku i zaczniesz zastanawiać się nad kolejnym. A zwłaszcza nad tym, jak sprawić, by 2010 rok był zdecydowanie lepszy niż wszystkie poprzednie lata Twojego życia razem wzięte.

REKLAMA

"I tu pojawia się moment na dobry plan - mówi Krzysztof Komar. - Przełom roku, rzecz jasna, jest do tego doskonały, ponieważ uważa się go za czas bilansu i tworzenia perspektyw na przyszłość. Słusznie się uważa - noworoczna refleksja pogłębiona sylwestrowym zmęczeniem bywa może zbyt surowa, a plany poprawy zbyt radykalne i buńczuczne, ale najważniejsza jest ochota do zmian. Tę właśnie wykorzystujemy do stworzenia planu z MH. Planu na sukces".

Dlatego w tym numerze MH znajdziesz 12 patentów, jak w końcu dotrzymać noworocznych postanowień i nie świecić oczyma przy następnym sylwestrze - głównymi bohaterami tego tekstu będziecie Ty i mityczny Herkules. On miał 12 prac do wykonania, Ty masz 12 postanowień do spełnienia. On zwyciężał siłą mięśni i fortelami, Ty zwyciężysz fortelami i siłą charakteru.

"W ten sposób, wprowadzając w życie nasze porady i swój plan, trafisz bez wątpienia do grona tych szczęściarzy, którzy nie potrzebują żadnego planu, a wszystko świetnie wychodzi im na żywioł" - dodaje naczelny MH.

W tym MH zamieściliśmy także test na swoją formę i wszystkie możliwe porady, jak o nią zadbać - podpowiadamy między innymi, jak poprawić kondycję i zrzucić brzuch bez siłowni i liczenia powtórzeń (i to w zaledwie 20 minut!). Z kolei Gerard Butler i Jamie Foxx, którzy wspólnie zagrali w przebojowym thrillerze "Prawo zemsty", zainspirują Cię swoją karierą, bo zdecydowanie są to faceci ze skutecznym planem na siebie.

Natomiast działy Seks i Związki przekonają Cię do umiejętnego zdobywania tych właściwych kobiet. Czy wiesz, że ze statystyk wynika, że pary najczęściej rozstają się w styczniu? Spróbuj spojrzeć na to pozytywnie. Znowu jesteś w grze! Zobacz, jak skorzystać z nowej szansy i wygrywać.

Nie przegap również podsumowania naszego wielkiego plebiscytu Produkt Roku MH 2009 na najlepsze kosmetyki dla facetów. Nasz panel ekspertów przetestował dla Ciebie preparaty dla mężczyzn i wybrał tylko te najlepsze. Nagrodzone produkty to górna męska półka; jej wysokość została wyznaczona przez jakość i skuteczność działania, a nie przez wygórowane ceny.

Przyjemnej lektury!

Zobacz pełny spis treści najnowszego numeru

P.S. Przed świętami mamy dla Was jeszcze małą niespodziankę. Szczegóły na tej stronie!

MH

Wróć do Newsroomu

Komentarze

 (6)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij