Nowy numer Men’s Health już w sprzedaży!

Co zrobić, aby dotrzymać noworocznych postanowień i za 12 miesięcy z dumą stwierdzić "To był naprawdę mój rok"? Najnowsze, styczniowo-lutowe wydanie MH, które już czeka na Ciebie w kiosku, pomoże Ci znaleźć odpowiedź na to pytanie.
ok
fot. MH

Ten numer jest wyjątkowy już na pierwszy rzut oka, gdyż został wydany z dwiema różnymi, gwiazdorskimi okładkami. "Ponieważ Men's Health jest patronem medialnym przebojowego thrillera 'Prawo zemsty', postanowiliśmy z okazji premiery filmu zrobić dwie okładki z aktorami grającymi w nim główne role: Gerardem Butlerem i Jamie Foxxem. Obaj wzięli udział w sesjach zdjęciowych zorganizowanych specjalnie dla Men's Health" - wyjaśnia Krzysztof Komar, redaktor naczelny MH.

REKLAMA

Pierwszy noworoczny numer MH ukazuje się już przed Bożym Narodzeniem, byś zdążył przeczytać go zanim w sylwestrowy wieczór dokonasz podsumowania minionego roku i zaczniesz zastanawiać się nad kolejnym. A zwłaszcza nad tym, jak sprawić, by 2010 rok był zdecydowanie lepszy niż wszystkie poprzednie lata Twojego życia razem wzięte.

"I tu pojawia się moment na dobry plan - mówi Krzysztof Komar. - Przełom roku, rzecz jasna, jest do tego doskonały, ponieważ uważa się go za czas bilansu i tworzenia perspektyw na przyszłość. Słusznie się uważa - noworoczna refleksja pogłębiona sylwestrowym zmęczeniem bywa może zbyt surowa, a plany poprawy zbyt radykalne i buńczuczne, ale najważniejsza jest ochota do zmian. Tę właśnie wykorzystujemy do stworzenia planu z MH. Planu na sukces".

Dlatego w tym numerze MH znajdziesz 12 patentów, jak w końcu dotrzymać noworocznych postanowień i nie świecić oczyma przy następnym sylwestrze - głównymi bohaterami tego tekstu będziecie Ty i mityczny Herkules. On miał 12 prac do wykonania, Ty masz 12 postanowień do spełnienia. On zwyciężał siłą mięśni i fortelami, Ty zwyciężysz fortelami i siłą charakteru.

"W ten sposób, wprowadzając w życie nasze porady i swój plan, trafisz bez wątpienia do grona tych szczęściarzy, którzy nie potrzebują żadnego planu, a wszystko świetnie wychodzi im na żywioł" - dodaje naczelny MH.

W tym MH zamieściliśmy także test na swoją formę i wszystkie możliwe porady, jak o nią zadbać - podpowiadamy między innymi, jak poprawić kondycję i zrzucić brzuch bez siłowni i liczenia powtórzeń (i to w zaledwie 20 minut!). Z kolei Gerard Butler i Jamie Foxx, którzy wspólnie zagrali w przebojowym thrillerze "Prawo zemsty", zainspirują Cię swoją karierą, bo zdecydowanie są to faceci ze skutecznym planem na siebie.

Natomiast działy Seks i Związki przekonają Cię do umiejętnego zdobywania tych właściwych kobiet. Czy wiesz, że ze statystyk wynika, że pary najczęściej rozstają się w styczniu? Spróbuj spojrzeć na to pozytywnie. Znowu jesteś w grze! Zobacz, jak skorzystać z nowej szansy i wygrywać.

Nie przegap również podsumowania naszego wielkiego plebiscytu Produkt Roku MH 2009 na najlepsze kosmetyki dla facetów. Nasz panel ekspertów przetestował dla Ciebie preparaty dla mężczyzn i wybrał tylko te najlepsze. Nagrodzone produkty to górna męska półka; jej wysokość została wyznaczona przez jakość i skuteczność działania, a nie przez wygórowane ceny.

Przyjemnej lektury!

Zobacz pełny spis treści najnowszego numeru

P.S. Przed świętami mamy dla Was jeszcze małą niespodziankę. Szczegóły na tej stronie!

MH

Wróć do Newsroomu

REKLAMA