Nowy numer Men’s Health już w sprzedaży!

Co zrobić, aby dotrzymać noworocznych postanowień i za 12 miesięcy z dumą stwierdzić "To był naprawdę mój rok"? Najnowsze, styczniowo-lutowe wydanie MH, które już czeka na Ciebie w kiosku, pomoże Ci znaleźć odpowiedź na to pytanie.
ok
fot. MH
Ten numer jest wyjątkowy już na pierwszy rzut oka, gdyż został wydany z dwiema różnymi, gwiazdorskimi okładkami. "Ponieważ Men's Health jest patronem medialnym przebojowego thrillera 'Prawo zemsty', postanowiliśmy z okazji premiery filmu zrobić dwie okładki z aktorami grającymi w nim główne role: Gerardem Butlerem i Jamie Foxxem. Obaj wzięli udział w sesjach zdjęciowych zorganizowanych specjalnie dla Men's Health" - wyjaśnia Krzysztof Komar, redaktor naczelny MH.

REKLAMA

Pierwszy noworoczny numer MH ukazuje się już przed Bożym Narodzeniem, byś zdążył przeczytać go zanim w sylwestrowy wieczór dokonasz podsumowania minionego roku i zaczniesz zastanawiać się nad kolejnym. A zwłaszcza nad tym, jak sprawić, by 2010 rok był zdecydowanie lepszy niż wszystkie poprzednie lata Twojego życia razem wzięte.

"I tu pojawia się moment na dobry plan - mówi Krzysztof Komar. - Przełom roku, rzecz jasna, jest do tego doskonały, ponieważ uważa się go za czas bilansu i tworzenia perspektyw na przyszłość. Słusznie się uważa - noworoczna refleksja pogłębiona sylwestrowym zmęczeniem bywa może zbyt surowa, a plany poprawy zbyt radykalne i buńczuczne, ale najważniejsza jest ochota do zmian. Tę właśnie wykorzystujemy do stworzenia planu z MH. Planu na sukces".

Dlatego w tym numerze MH znajdziesz 12 patentów, jak w końcu dotrzymać noworocznych postanowień i nie świecić oczyma przy następnym sylwestrze - głównymi bohaterami tego tekstu będziecie Ty i mityczny Herkules. On miał 12 prac do wykonania, Ty masz 12 postanowień do spełnienia. On zwyciężał siłą mięśni i fortelami, Ty zwyciężysz fortelami i siłą charakteru.

"W ten sposób, wprowadzając w życie nasze porady i swój plan, trafisz bez wątpienia do grona tych szczęściarzy, którzy nie potrzebują żadnego planu, a wszystko świetnie wychodzi im na żywioł" - dodaje naczelny MH.

W tym MH zamieściliśmy także test na swoją formę i wszystkie możliwe porady, jak o nią zadbać - podpowiadamy między innymi, jak poprawić kondycję i zrzucić brzuch bez siłowni i liczenia powtórzeń (i to w zaledwie 20 minut!). Z kolei Gerard Butler i Jamie Foxx, którzy wspólnie zagrali w przebojowym thrillerze "Prawo zemsty", zainspirują Cię swoją karierą, bo zdecydowanie są to faceci ze skutecznym planem na siebie.

Natomiast działy Seks i Związki przekonają Cię do umiejętnego zdobywania tych właściwych kobiet. Czy wiesz, że ze statystyk wynika, że pary najczęściej rozstają się w styczniu? Spróbuj spojrzeć na to pozytywnie. Znowu jesteś w grze! Zobacz, jak skorzystać z nowej szansy i wygrywać.

Nie przegap również podsumowania naszego wielkiego plebiscytu Produkt Roku MH 2009 na najlepsze kosmetyki dla facetów. Nasz panel ekspertów przetestował dla Ciebie preparaty dla mężczyzn i wybrał tylko te najlepsze. Nagrodzone produkty to górna męska półka; jej wysokość została wyznaczona przez jakość i skuteczność działania, a nie przez wygórowane ceny.

Przyjemnej lektury!

Zobacz pełny spis treści najnowszego numeru

P.S. Przed świętami mamy dla Was jeszcze małą niespodziankę. Szczegóły na tej stronie!

MH

Wróć do Newsroomu

Zobacz również:
Jeśli nie jesteś z Kryptona, to będziesz musiał trochę potrenować, by wykonać to ćwiczenie. Ale warto, bo po 5 tygodniach będziesz jak facet ze stali.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA