[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowy numer Men's Health - przeczytaj, co znajdziesz w środku!

Nie masz jeszcze nowego numeru? To biegiem do kiosku! A na poważnie - niech zachęcą Cie słowa redaktora naczelnego MH - Piotra Makowskiego, który opowiada o kulisach powstawania najnowszego wydania.

Chris Hemsworth Gwiazdą nowego numer MH jest Chris Hemsworth - bohater kolejnej filmowej odsłony przygód Thora.
Grudzień, jak wiadomo, jest 12. miesiącem w kalendarzu i dość przewidywalnie musi nastąpić z końcem 11. Dlaczego więc za każdym razem jesteśmy trochę zaskoczeni i wpędzeni w nerwowy niedoczas? Że niby święta, prezenty, rodzina, bilanse w robocie, terminy na głowie, jakieś sprawy koniecznie do zamknięcia w tym roku i w ogóle cała ta zwyczajowa, grudniowa bieżączka?

Tak jest co roku, więc to chyba nie to powoduje grudniowy dyskomfort i niewygodę w środku. Jaki jest więc ten powód? Konia z rzędem za dobrą odpowiedź, ale obstawialibyśmy raczej – zwłaszcza u tych wrażliwszych typów – nieokreślone do końca poczucie niespełnienia, połączone z drażniącą świadomością, że tempus fugit, jak jasna cholera. Co z tą nieznośną lekkością bytu począć? Tu za dobrą odpowiedź i dwa konie byłoby mało, ale spróbujemy. Zacznijmy od powiedzenia sobie na głos, że właśnie żyjemy nasze jedyne, niepowtarzalne życie i kolejnego już nie dostaniemy.

REKLAMA

Wybrzmiało? To teraz już z górki będzie. Masz pracę? To dobrze, ale czy to jest właśnie ta, której chciałeś poświęcić 3/4 swojego jedynego życia, pracując dla kogoś, kogo nawet niespecjalnie lubisz? Rzuć to w diabły i znajdź coś, co ma sens. Tylko poczucie, że robi się coś wartościowego i pożytecznego, ratuje nas przed przeciekaniem życia przez palce. Takie jest nasze słowo na 2018 rok.

Aha, wykorzystaj dobrze wkładkę z prezentami na końcu numeru. Obdarowywanie bliskich – nie tylko rzeczami – jest częścią planu czynienia dobra, a stąd już tylko krok do bycia dobrym człowiekiem. A dobrym ludziom czas płynie wolniej. Tego Ci życzymy. 

Piotr Makowski, redaktor naczelny Men's Health Polska

Zawartość nowego MH możesz przejrzeć tutaj.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij