REKLAMA

Nowy biznes Omeny na rzecz budowy szkoły w Ghanie

Omenaa Mensah uruchomiła nowe przedsięwzięcie biznesowe wspierające budowę szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie. Tym razem połączyła siły ze swoim mężem Rafałem Brzoską i otworzyła firmę OCCHIELLO specjalizującą się w szyciu garniturów na miarę dla najbardziej wymagających klientów.

Przy okazji otwarcia atelier zaprezentowała linię garniturów OCCHIELLO by Maciej Zień przygotowaną dla sportowców pierwszoligowej drużyny żużlowej MOTOR LUBLIN, a także najnowszą kolekcję fresków Ornante, inspirowanych Afryką, które zostały specjalnie stworzone dla jej meblowej marki AMMADORA.

Znana ze swojej przedsiębiorczości, wyczucia smaku i zamiłowania do wysublimowanego designu Omenaa Mensah oraz jej mąż, przedsiębiorca, założyciel i prezes INPOST, inwestor oraz mecenas start-upów Rafał Brzoska, wspólnie uruchomili nowe przedsięwzięcie biznesowe wpierające projekty charytatywne Omeny. OCCHIELLO to po włosku butonierka, która w tradycyjnym krawiectwie jest atrybutem męskiej elegancji.

REKLAMA

Pomysł na biznes zrodził się z pasji do świetnej mody oraz poszukiwania najwyższej klasy usługi męskiego krawiectwa na miarę. Nie od dziś wiadomo, że najlepiej na męskiej modzie znają się Włosi, dlatego małżeństwo swoje kroki skierowało do słonecznej Itali. Tam swoim entuzjazmem zarazili właścicieli rodzinnej manufaktury, których przekonali do wyłącznej współpracy w Polsce. To najmniejszy w Neapolu zakład, który od kilku pokoleń specjalizuje się w tradycyjnym krawiectwie eleganckiej, męskiej garderoby, rocznie wypuszczając zalewie 300 dopracowanych z najdrobniejszym detalu garniturów i marynarek.

Produkty spod igły tego zakładu to nie tylko wysublimowane wzornictwo, luksusowe tkaniny, czy perfekcyjna forma, ale także idealne dopasowanie do każdej sylwetki oraz nieskazitelne wykonanie, a tego właśnie oczekują niezwykle wymagający klienci OCCHIELLO. Nowa marka Omeny oferuje szyte na miarę męskie koszule, garnitury, marynarki, spodnie, smokingi, płaszcze, a także galanterię skórzaną na zmówienie tj. nesesery, aktówki, teczki, czy torby biznesowe.

Panie mogą tu również zamówić personalizowaną inicjałami, idealnie dopasowaną koszulę na miarę. Garderoba OCCHIELLO to nie tylko 100 proc. elegancja i doskonała jakość wykonania poparta wielopokoleniową tradycją krawiecką, ale także najwyższe standardy obsługi klienta. Na życzenie klienta krawiec po zdjęcie miary, dopasowanie marynarki, czy ostateczną przymiarkę przyjeżdża do dowolnego miejsca w Polsce. Właśnie takiej obsługi oczekują najbardziej wymagający klienci, dla których czas stanowi najwyższą wartość i nie lubią go tracić.

OCCHIELLO planuje także współpracować z polskimi projektantami. Marka już zaprezentowała efekty pierwszej kooperacji z Maciejem Zieniem, który zaprojektował linię garniturów OCCHIELLO dla sportowców pierwszoligowej drużyny żużlowej MOTOR LUBLIN.

W nowo otwartym atelier OCCHIELLO przy ulicy Wilczej 46, Omenaa zaprezentowała także swój nowy projekt z dziedziny designu. Jest nim kolekcja oryginalnych fresków ściennych ORNANTE, która została zaprojektowana specjalnie dla Omeny i jej marki meblowej AMMADORA. ORNANTE for AMMADORA to linia ośmiu fresków inspirowanych Afryką. Część dochodu ze sprzedaży fresków zasili fundację Omenaa Foundation. Jeden z fresków z tej wyjątkowej kolekcji zdobi elegancki wystrój pracowni, która została zaprojektowana przez Katarzynę Weremczuk.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA