REKLAMA

Nowy Moonphase!

OMEGA posiada szczególne więzi z Księżycem, co sprawia, że jest idealnie pozycjonowana, by tworzyć najbardziej wyszukane modele typu Moonphase. Wostatnim latach powstało wiele wspaniałych zegarków z funkcją fazy księżyca, ale nowy model ze stopu platyny i złota będzie wśród nich błyszczał.

Materiały mają znaczenie

Stworzony ze stopu platyny i złota (Pt950Au20), nowy Moonphase powstał, by zachwycać. Z oryginalnego materiału wykonano kopertę w rozmiarze 44,25 mm oszczotkowanych i polerowanych powierzchniach, piaskowaną tarczę oraz zapięcie paska z błękitnej skóry.

Ceramika, brylanty i złoto

Inne materiały także robią duże wrażenie. Bezel powstał z polerowanej, błękitnej ceramiki [ZrO2] z platynową, szczotkowaną skalą tachymetru Liquidmetal™. Wskazówki są barwione na czarno, zaś indeksy z brylantów w cieciu bagietkowym osadzono w siedziskach z 18-karatowego białego złota.

Dysk fazy księżyca

OMEGA stworzyła dysk z błękitnej ceramiki z platynowymi księżycami w technologii Liquidmetal™, umożliwiający dokładne śledzenie faz cyklu księżycowego.

Mechanizm

Przez szafirowe szkło w deklu zegarka użytkownicy mogą podziwiać kaliber OMEGA Co-Axial Master Chronometer 9905. Mechanizm posiada oficjalny certyfikat Szwajcarskiego Federalnego Instytutu Metrologii (METAS) i wyróżnia się specjalnym wykończeniem w 18-karatowym złocie Sedna™, z którego powstały wahnik i most balansu.
 
 
Całą kolekcję zegarków Moonphase znajdziecie w OMEGA Boutique Warszawa, na Placu Trzech Krzyży 16A. Do wyboru dostępne są również koperty wykonane ze złota, stali i ceramiki. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA