Nowość Isostar: wysokoenergetyczne tabletki dla sportowców

Isostar, pierwsza marka napojów izotonicznych w Europie, słynąca z wysokiej jakości produktów dla sportowców, rozszerza tej wiosny swoją ofertę o wysokoenergetyczne, bogate w węglowodany, witaminy i minerały tabletki do ssania dla sportowców Isostar High Energy Tablets Lemon.  

Isostar

Od roku 1977, czyli od początku swej działalności, Isostar pracuje nad tym, aby dzień po dniu być coraz bliżej sportowców na wszystkich poziomach ich aktywności i proponować im najlepsze rozwiązania żywnościowe. Celem marki jest tworzenie nowych, coraz bardziej skutecznych produktów, będących uzupełnieniem zrównoważonej diety niezbędnej dla utrzymania zdrowia sportowców i wspomagających ich organizmy przed, w trakcie i po wysiłku.

Po przeprowadzeniu, razem z Centrum Badań Żywienia Uniwersytetu Limburgskiego w Maastricht (w Holandii), badań naukowych w kwestii żywienia sportowców, Isostar ma własny komitet ekspertów w zakresie medycyny sportu - badania dotyczą produktów oraz sprawności sportowej i prowadzone są w najlepszych europejskich laboratoriach. Ich celem jest tworzenie nowych, coraz bardziej skutecznych produktów, będących uzupełnieniem zrównoważonej diety niezbędnej dla utrzymania zdrowia sportowca w dobrym stanie, wspomagających organizm przed każdym wysiłkiem. Jednocześnie Isostar jest pierwszą marką, która może ogłosić kartę antydopingową.

Nowości Isostar na wiosnę 2018

Oferta produktów Isostar jest nieustannie rozszerzana i modyfikowana, tak aby maksymalnie odpowiadała na potrzeby sportowców, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Jedną z nowości, która w najbliższych dniach trafi do sprzedaży, są wysokoenergetyczne tabletki do ssania o smaku cytrynowym Isostar High Energy Tablets Lemon. Tabletki są bogate w węglowodany, witaminy: B1, B2, B6, PP, B5, oraz minerały: potas i magnez. Stanowią wygodną alternatywę dla cukierków funkcjonalnych, są łatwo przyswajalne i trawione. Jedno opakowanie zawiera 24 tabletki.

Isostar to pierwsza marka napoju izotonicznego w Europie, stworzona w 1977 roku w Szwajcarii i znana we wszystkich krajach Europy z produktów najwyższej jakości. W Polsce pojawiła się w 1995 roku - Isostar jest pierwszym napojem izotonicznym sprzedawanym oficjalnie w naszym kraju. Ale Isostar to nie tylko gotowe napoje izotoniczne - asortyment marki obejmuje także koncentraty, żele, batony, bidony, musli i produkty białkowe.

Marka współpracuje ściśle z profesjonalnymi sportowcami nad udoskonalaniem swoich produktów. Isostar to również grono ekspertów, dietetyków, dyrektorów technicznych i inżynierów - wspólnie z nimi przeprowadza badania nad rozwojem nowych produktów. Celem marki jest pomoc w prawidłowym odżywianiu, sprawieniu, aby wysiłek przynosił oczekiwane efekty.

Oficjalnym dystrybutorem produktów Isostar w Polsce jest firma Novi Dystrybucja. Więcej informacji o marce Isostar, a także cenne porady dietetyczne i treningowe jej ekspertów, znajdziecie na oficjalnej polskiej stronie isostarpolska.pl oraz fanpage'u facebook.com/isostarpolska, natomiast produkty Isostar możecie wygodnie kupić w internetowym sklepie sklepisostar.pl oraz sieci sklepów sportowych Decathlon i Go Sport.

Materiały nadesłane przez producenta.

Zobacz również:
WYBRANE DLA CIEBIE

PROMOCJE

150. rocznica powstania kultowych Levi’s 501

To, co zaczęło się w 1873 roku od patentu na miedziane nity do spodni roboczych, w ciągu ostatnich 150 lat stało się najbardziej ikonicznym i wpływowym elementem mody, jaki kiedykolwiek powstał. Jeansy 501® to podstawa każdego stylu - charakteryzuje się wolnością, łamie zasady, granice czasu i kultury.

PROMOCJE

Przygoński „sprawdza się” nie tylko w rajdach

Odcinki specjalne, zmieniające się warunki pogodowe, trudności techniczne z maszyną to tzw. chleb powszedni kierowcy rajdowego. Jakub Przygoński, utytułowany kierowca rajdowy, wie o tym, jak mało kto. Sprawdza  się jednak nie tylko na wymagających i wyczerpujących wyścigach. W ramach kampanii „Prowadź się zdrowo” zachęca również Polaków do sprawdzenia swojej wątroby.

PROMOCJE

Huawei FreeBuds 5i – nowa odsłona cenionych słuchawek bezprzewodowych

Huawei CBG Polska wprowadza do Polski najnowsze dokanałowe słuchawki bezprzewodowe – HUAWEI FreeBuds 5i. Ten model czerpie garściami ze swojego bardzo udanego poprzednika, jednocześnie oferując szereg zmian, na których skorzysta każdy ich użytkownik.

PROMOCJE

Aktywność fizyczna kluczem do wzmocnienia wydajności mózgu

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.

REKLAMA