Nowe paliwa na stacjach BP

Zimowe opony i płyn chłodniczy, odmrażacz do zamka, łańcuchy na koła… To wszystko będzie potrzebne  Twemu autu, gdy spadnie śnieg i chwyci mróz. Ale przyda mu się też lepsze paliwo. Dlatego właśnie teraz  BP wprowadza do sprzedaży ulepszone paliwa BP Ultimate.

BP
Od 17 listopada na stacjach BP możesz zatankować nowe, bardziej wydajne i lepiej chroniące silnik paliwa BP Ultimate.

Od dzisiaj na stacjach BP dostępna jest nowa, ulepszona wersja paliw BP Ultimate. Firma, dostosowując się do nowoczesnych rozwiązań technicznych zastosowanych w silnikach w ciągu ostatnich pięciu lat, uznała za konieczne stworzenie ulepszonej wersji paliwa, które nie tylko dostosuje się do tych nowych rozwiązań, ale również je wzmocni. Dlatego nowe paliwa BP czyszczą i chronią silniki lepiej niż dotychczas.

REKLAMA

Szkodliwe osady szybko odkładające się w silnikach pracujących na zwykłym paliwie, ograniczają wydajność pracy silnika w stosunku do wydajności, jaką powinien osiągnąć. Tymczasem ulepszone paliwo BP Ultimate jest takie, jak silniki montowane obecnie w nowych samochodach - nowoczesne i wydajne.

BP Ultimate posiada czterokrotnie zwiększoną siłę czyszczenia silnika w stosunku do zwykłych paliw, a usuwając do 95% szkodliwych osadów, przywraca jego początkową wydajność i przedłuża jego żywotność. Dodatkowo nowe paliwa BP zmniejszają tarcie wewnątrz silnika i chronią go przed osadem nagromadzonym podczas spalania paliwa.

Różnicę dostrzegą również właściciele samochodów z silnikiem Diesla - BP Ultimate Diesel zawiera specjalny składnik, dzięki któremu podczas tankowania w zbiorniku powstaje mniej piany, niż w przypadku zwykłego paliwa. Teraz tankowanie jest szybsze, łatwiejsze i czystsze. A co ważniejsze - mniejsza ilość piany to możliwość zatankowania większej ilości paliwa, a co za tym idzie - przejechania większej liczby kilometrów między tankowaniami.

Silne właściwości czyszczące BP Ultimate Diesel, które mają na celu usuwanie osadu, potrafią przywrócić 99% utraconej mocy z powodu osadu powstałego w silniku w wyniku zastosowania zwykłego paliwa.

MH

REKLAMA