[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.3

Nowe paliwa na stacjach BP

Zimowe opony i płyn chłodniczy, odmrażacz do zamka, łańcuchy na koła… To wszystko będzie potrzebne  Twemu autu, gdy spadnie śnieg i chwyci mróz. Ale przyda mu się też lepsze paliwo. Dlatego właśnie teraz  BP wprowadza do sprzedaży ulepszone paliwa BP Ultimate.

Od 17 listopada na stacjach BP możesz zatankować nowe, bardziej wydajne i lepiej chroniące silnik paliwa BP Ultimate.
Od dzisiaj na stacjach BP dostępna jest nowa, ulepszona wersja paliw BP Ultimate. Firma, dostosowując się do nowoczesnych rozwiązań technicznych zastosowanych w silnikach w ciągu ostatnich pięciu lat, uznała za konieczne stworzenie ulepszonej wersji paliwa, które nie tylko dostosuje się do tych nowych rozwiązań, ale również je wzmocni. Dlatego nowe paliwa BP czyszczą i chronią silniki lepiej niż dotychczas.

Szkodliwe osady szybko odkładające się w silnikach pracujących na zwykłym paliwie, ograniczają wydajność pracy silnika w stosunku do wydajności, jaką powinien osiągnąć. Tymczasem ulepszone paliwo BP Ultimate jest takie, jak silniki montowane obecnie w nowych samochodach - nowoczesne i wydajne.

REKLAMA

BP Ultimate posiada czterokrotnie zwiększoną siłę czyszczenia silnika w stosunku do zwykłych paliw, a usuwając do 95% szkodliwych osadów, przywraca jego początkową wydajność i przedłuża jego żywotność. Dodatkowo nowe paliwa BP zmniejszają tarcie wewnątrz silnika i chronią go przed osadem nagromadzonym podczas spalania paliwa.

Różnicę dostrzegą również właściciele samochodów z silnikiem Diesla - BP Ultimate Diesel zawiera specjalny składnik, dzięki któremu podczas tankowania w zbiorniku powstaje mniej piany, niż w przypadku zwykłego paliwa. Teraz tankowanie jest szybsze, łatwiejsze i czystsze. A co ważniejsze - mniejsza ilość piany to możliwość zatankowania większej ilości paliwa, a co za tym idzie - przejechania większej liczby kilometrów między tankowaniami.

Silne właściwości czyszczące BP Ultimate Diesel, które mają na celu usuwanie osadu, potrafią przywrócić 99% utraconej mocy z powodu osadu powstałego w silniku w wyniku zastosowania zwykłego paliwa.

MH

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij