REKLAMA

Nowa odsłona legendarnego modelu Zeppelin z linii 100 Jahre

W tej wersji cała tarcza jest pokryta luminescencyjną powłoką dzięki czemu jak zgasną światła, nadal z łatwością będziesz mógł sprawdzić która jest godzina.

Zeppelin fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
Dopracowane detale w stylu vintage, tak jak w klasycznej wersji modelu, zachwycają kunsztem projektu i wykonania. Mając na nadgarstku to cacko niemalże możesz poczuć ducha „tamtych czasów”. Połączenie retro designu sprzed 100 lat z XXI wiekiem to jego znaki rozpoznawcze.

Niemiecka produkcja Made in Germany zobowiązuje i nosząc czasomierz możemy przekonać się o jego jakości. Koperta wykonana jest z polerowanej stali szlachetnej, pasek natomiast z wysokogatunkowej skóry naturalnej. Sercem modelu jest szwajcarski precyzyjny mechanizm kwarcowy z chronografem.

REKLAMA

Zegarek dodatkowo posiada bardzo przydatną funkcję alarmu oraz datownik. Czasomierz ma ponadto na tarczy dwie skale: telemetryczną i tachometryczną. Wykorzystując chronograf, masz możliwość sprawdzenia z jaką jedziesz prędkością czy nawet w jakiej odległości od ciebie jest burza.

Zeppelinfot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Klasyczna wersja modelu Zeppelin z linii 100 Jahre ma od wielu lat swoich wielbicieli. Jego nowa odsłona również wzbudza zachwyt wśród mężczyzn, którzy cenią nie tylko wysoką jakość wykonania zegarka i precyzję, ale także wspaniały, męski design. Idealny dla prawdziwego gentlemana.

Dostępny w butikach SWISS i na swiss.com.pl

Cena: 1470 zł

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA