Nowa kolekcja Wrangler x Stranger Things

Kultowa globalna marka dżinsów Wrangler® przedstawiła dziś nową kolekcję Wrangler x Stranger Things we współpracy z platformą Netflix. Jej premiera miała miejsce w Dniu Stranger Things - odbywa się on każdorazowo w dniu zaginięcia Willa Byersa w 1983 roku, które wywróciło świat do góry nogami.

Wrangler Wrangler

Kolekcja Wrangler x Stranger Things zawiera grafiki związane z Hellfire Club. Pełna lista produktów obejmuje jedną koszulkę męską i jedną damską oraz jedną męską kurtkę dżinsową. Zespół projektowy Wranglera zainspirował się klimatem serialu z lat 80., co jest widoczne w intensywnych spraniach, flokowanym tekście dopasowanym do okresu i haftach na grafikach - aby ubrania wyglądały tak, jakby były w użyciu od jakiegoś czasu.

REKLAMA

„Wrangler jest główną ikoną denimu od ponad 70 lat, a serial Stranger Things od Netflix jest bardzo autentyczny w sposobie przedstawienia epoki lat 80., która była kluczowym okresem dla marki” - powiedziała Holly Wheeler, wiceprezes ds. globalnego marketingu marki Wrangler. „Cieszymy się, że możemy wrócić do naszych bardziej klasycznych stylów, jednocześnie docierając do grona fanów na całym świecie”.

Od dziś, 6 listopada, kolekcja Wrangler x Stranger Things jest dostępna na Wrangler.com z wysyłką do Ameryki Północnej i Europy. Produkt dostępny jest takze stacjonarnie w sklepie w Berlinie. Ceny wahają się od 49 do 128 dolarów. O Wrangler® Wrangler® z grupy Kontoor Brands (NYSE: KTB) jest ikoną autentycznego amerykańskiego stylu od ponad 70 lat.

Dzięki bogatemu dziedzictwu zakorzenionemu w zachodnim stylu życia, Wrangler jest zaangażowany w oferowanie najwyższej jakości i ponadczasowego wzornictwa. Kolekcje marki dla mężczyzn, kobiet i dzieci świetnie wyglądają, inspirując wszystkich, którzy je noszą do bycia autentycznym i gotowym do codziennego życia.

Wrangler jest dostępny w sklepach detalicznych na całym świecie, w tym we flagowych sklepach w Denver i Dallas, domach towarowych, sklepach partnerskich, sklepach specjalistycznych, czołowych zachodnich firmach odzieżowych oraz w Internecie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź Wrangler.com.

REKLAMA