Nowa kolekcja The North Face XX KAWS

Firma The North Face ogłosiła premierę nowej kolekcji The North Face XX KAWS. Premiera już 17 lutego.

The North Face XX KAWS fot. materiały prasowe

Pochodzący z Brooklynu artysta KAWS jest znany na całym świecie z przesuwania granic tradycyjnych koncepcji malarstwa, rzeźby i designu, zarówno fizycznie, jak i wirtualnie. KAWS zasłynął dzięki płynnemu przekraczaniu wszelkich ograniczeń w łączeniu artystycznych dziedzin. Wszystko, czego się dotknie, przepełnione jest niepowtarzalną i unikalną estetyką, dowcipem, a jednocześnie nonszalancją i sympatią wobec kultury.

Zawsze podziwiałem kultowe modele The North Face - mam je w swojej zimowej garderobie od lat. Krój, szwy i detale ich kurtek doskonale pasują do sposobu, w jaki tworzę obrazy, więc potraktowałem ubrania z naszej wspólnej kolekcji jak czyste płótno. Z przyjemnością odkrywałem ich bogate archiwum kolorów i materiałów, tak jakbym odkrywał nowy zestaw farb" - mówi KAWS.

Nowa kolekcja The North Face XX KAWS wykorzystuje przyciągające wzrok, abstrakcyjne wzory artysty w żywej, rozbudowanej palecie kolorów, stanowiąc swego rodzaju zabawę tematem percepcji i widoczności. Seria The North Face Freeride, w której znajdziemy wysokiej jakości ubrania i odzież, stworzona z myślą o pełnych wrażeń dniach spędzonych na śniegu. Została ona na nowo zaprojektowana z nadrukami KAWS i elementami odblaskowymi, aby zapewnić maksymalną wydajność i styl na stoku. Współpraca przenosi na nowy poziom również kolekcję The North Face Icons of Exploration, wnosząc nową energię do najbardziej lubianych i ponadczasowych produktów marki, w tym kurtki Retro Nuptse Jacket z 1996 roku.

Kolekcja będzie dostępna w sklepach The North Face, u wybranych dystrybutorów oraz na www.thenorthface.com od 17 lutego. Obejmuje ona między innymi akcesoria, plecaki oraz wiele z najpopularniejszych modeli odzieży dla kobiet, mężczyzn i młodzieży, wzbogaconych o kultową twórczość KAWS. Wśród nich znajdziemy np.: kurtkę Retro 1996 Nuptse Jacket, spodnie narciarskie Freeride Bib, polar Freeride Fleece czy kurtkę Freeride Jacket. Ceny produktów z kolekcji The North Face XX KAWS wahają się od $55 do $550.

Zobacz również:
W październiku zaliczyłem 33 treningi, poświęcając im łącznie 39 godzin. Spaliłem łącznie 27 367 kcal. Nie wiem, ile razy uderzyłem w treningową tarczę, worek czy sparingpartnera. Nie wiem też, ile ciosów przyjąłem, choć kilka z nich pamiętał będę długo. Niczego nie żałuję.
ZOBACZ WIĘCEJ