Nowa "Dieta faceta" już w sprzedaży!

Pierwsze wydanie specjalne MH, w całości wypełnione poradami dietetycznymi i przepisami na świetne, zdrowe jedzenie, okazało się dużym sukcesem. Idziemy więc za ciosem - oto drugi numer "Diety faceta", który sprawi, że gotowanie stanie się Twoją pasją.

Wybitny pisarz i humorysta amerykański, Mark Twain, pisał kiedyś, że "według lekarzy jedynym sposobem utrzymania zdrowia jest jedzenie tego, na co się nie ma chęci, oraz picie tego, czego się nie lubi". Jeżeli kiedykolwiek były czasy - a oczywiście, że były - kiedy to zdanie było prawdziwe, skończyły się w 1987 roku, w którym to w USA ukazał się pierwszy numer Men's Health.

Okazało się wtedy publicznie, że zdrowe jedzenie to nie tylko grysik, ale także befsztyk, że pogardzane dotychczas, jako pasza dla królików, warzywa nie są zabójcze dla życia mężczyzny, ale nie wolno ich podawać w formie rozgotowanej papki oraz, co najważniejsze, że jedzenie może być mądrą przyjemnością, którą możemy sterować i wykorzystywać. Od tego czasu 31 edycji Men's Health w 43 krajach na całym świecie jest wiernych tej filozofii i starają się ją propagować.

"Kolejny, liczący aż 132 strony numer specjalny "Diety Faceta" jest tego najlepszym dowodem, a jego wewnętrzny podział na sekcje pozwoli Ci jeszcze skuteczniej osiągać wyznaczone sobie cele. Chcący zbudować masę, znajdą tu właściwe paliwo; tak samo ci, którzy chcą zbić wagę, poprawić kondycję, zadbać o zdrowie i samopoczucie, nie tracić czasu na staniu przy garach lub odwrotnie: lubią samemu pitrasić, podpatrując mistrzów kuchni - ten numer jest dla was!" - piszą we wstępie do tego numeru specjalnego jego redaktorzy prowadzący Beata Dżugaj i Marek Girulski.

"Dieta faceta" to w połowie premierowe artykuły, nigdy wcześniej nie publikowane w polskim wydaniu Men's Health. Resztę stanowią najlepsze materiały, które w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy zostały zamieszczone na łamach MH. Całość została podzielona na 8 sekcji, aby maksymalnie ułatwić Ci odnalezienie potrzebnych w danym momencie porad, patentów lub przepisów:

  • News room, w którym znajdziesz wyłącznie warte zapamiętania informacje dotyczące zdrowego odżywiania, podane w wyjątkowo lekkostrawnej formie.
  • Gotuj na czas, czyli ponad pół setki najprostszych pod słońcem przepisów. Nawet jeśli normalnie jesteś w stanie przypalić wodę, tych przepisów nie dasz rady schrzanić.
  • W górę - w dół, z której dowiesz się, jak - bazując na tych samych podstawowych składnikach - przyrządzić posiłek, który raz pomoże Ci schudnąć, a kiedy indziej - zbudować mięśnie.
  • Żyj dłużej - w tej części zamieszczamy kilka garści rad i wskazówek, jak dzięki diecie poprawić jakość swojego życia. Wypróbuj, a problemy ze zdrowiem będą Cię omijać z daleka.
  • Zbuduj mięśnie to obszerna kolekcja przepisów, z pomocą których Twoje wysiłki w siłowni przyniosą jeszcze szybciej widoczne gołym okiem efekty. Wykorzystaj je, a rękawy Twojego T-shirta błyskawicznie staną się zbyt ciasne dla Twoich bicepsów i tricepsów.
  • Popraw kondycję - jeśli chcesz mieć więcej energii, sprawniejszy mózg, lepszą formę fizyczną i psychiczną, to tę część "Diety faceta" powinieneś przeczytać ze szczególną uwagą.
  • Zbij wagę - nie musisz się głodzić i jeść pozbawionych smaku potraw, aby schudnąć. Nasi dietetycy i kucharze przygotowali dla Ciebie zestaw informacji i przepisów, które umożliwią Ci spalanie zbędnego tłuszczu bez większych wyrzeczeń.
  • Liga mistrzów - kobiety uwielbiają facetów, którzy potrafią gotować. Dlatego w tej części dajemy Ci przepisy na dania, które każdą uwiodą smakiem i wyglądem, oraz informacje, co jeść, aby zagwarantować sobie sławę najlepszego kochanka.

"Życie w czasach Men's Health może być źródłem przyjemności i sukcesów, trzeba tego jedynie chcieć. My chcemy" - piszą redaktorzy prowadzący "Diety faceta".

Numer specjalny "Dieta faceta" jest dostępny w punktach sprzedaży prasy w całej Polsce od 11 czerwca. Cena egzemplarza to 14,99 zł. Przypominamy, że wydania specjalne Men's Health nie są objęte prenumeratą.

MH

Zobacz również:
REKLAMA