[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Nie rezygnuj ze smaku. Smaż mądrze!

Smażenie to jeden z najpopularniejszych sposobów przygotowywania posiłków i to właśnie potrawy smażone smakują nam najbardziej. Marka Florina zachęca, by w zbilansowanej diecie nie rezygnować ze smażenia, ale smażyć mądrze, bo kontrola tłuszczu może być niezwykle prosta.

patelnia fot. Materiały prasowe

Patelnia Oil Control to jedyna taka na rynku patelnia z inteligentnym systemem kontroli oleju. Wewnątrz naczynia znajdują się dwa wyraźne okręgi, do których (w zależności od zapotrzebowania i rodzaju potrawy), wlewa się 5 lub 10 gramów tłuszczu. Dzięki temu, można kontrolować ilość spożywanych tłuszczów i przyjmowanych kalorii.

Dodatkowo, patelnia Oil Control wyposażona jest w unikatową powłokę o trójwarstwowej strukturze - Teflon Radiance. Zawiera ona cząsteczki ferromagnetycznej stali nierdzewnej, które przyspieszają proces nagrzewania się naczynia aż o 25%, tym samym obniżając również o ¼ zużycie energii.

Dzięki tej innowacji, skraca się proces smażenia, co znacząco wpływa na walory zdrowotne i smakowe przygotowywanych potraw. Mięso podczas smażenia wchłania aż 70% tłuszczu, podobnie racuchy, naleśniki i inne popularne potrawy, dlatego krótkie smażenie na zbilansowanej ilości tłuszczu to sekret zdrowia i dobrego smaku.

Patelnia Oil Control Florina w zestawie z olejem rzepakowym „Kujawski ze smakiem”

Cena: rozmiar 20 cm 109,99 zł, rozmiar 24 cm 129,99 zł, rozmiar 28 cm 149,99 zł

mat. prasowe 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij