[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Nie rezygnuj ze smaku. Smaż mądrze!

Smażenie to jeden z najpopularniejszych sposobów przygotowywania posiłków i to właśnie potrawy smażone smakują nam najbardziej. Marka Florina zachęca, by w zbilansowanej diecie nie rezygnować ze smażenia, ale smażyć mądrze, bo kontrola tłuszczu może być niezwykle prosta.

patelnia fot. Materiały prasowe

Patelnia Oil Control to jedyna taka na rynku patelnia z inteligentnym systemem kontroli oleju. Wewnątrz naczynia znajdują się dwa wyraźne okręgi, do których (w zależności od zapotrzebowania i rodzaju potrawy), wlewa się 5 lub 10 gramów tłuszczu. Dzięki temu, można kontrolować ilość spożywanych tłuszczów i przyjmowanych kalorii.

Dodatkowo, patelnia Oil Control wyposażona jest w unikatową powłokę o trójwarstwowej strukturze - Teflon Radiance. Zawiera ona cząsteczki ferromagnetycznej stali nierdzewnej, które przyspieszają proces nagrzewania się naczynia aż o 25%, tym samym obniżając również o ¼ zużycie energii.

Dzięki tej innowacji, skraca się proces smażenia, co znacząco wpływa na walory zdrowotne i smakowe przygotowywanych potraw. Mięso podczas smażenia wchłania aż 70% tłuszczu, podobnie racuchy, naleśniki i inne popularne potrawy, dlatego krótkie smażenie na zbilansowanej ilości tłuszczu to sekret zdrowia i dobrego smaku.

Patelnia Oil Control Florina w zestawie z olejem rzepakowym „Kujawski ze smakiem”

Cena: rozmiar 20 cm 109,99 zł, rozmiar 24 cm 129,99 zł, rozmiar 28 cm 149,99 zł

mat. prasowe 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij